Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Free Image Converter 0.7.0.45 (Beta)

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Victor Onishchenko
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 07.05.2009
Rozmiar: 0,35 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista
Liczba pobrań: 2799

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Free Image Converter 0.7.0.45 (Beta)

Czy znalazłeś się kiedyś w następującej sytuacji: masz mnóstwo zdjęć, którymi chcesz się podzielić z bliskimi. Chciałbyś je wysłać e-mailem lub opublikować w albumie internetowym. Zdjęcia ukochanej pociechy czy miejsc z egzotycznej podróży są wyjątkowe i trudno wybrać tylko kilka. Jeśli decydujemy się wybrać sporo ujęć czeka nas żmudna obróbka każdego zdjęcia - zmniejszanie wymiarów i zmiana jakości.

Teraz czynność tą możesz wykonać w kilku prostych ruchach dzięki darmowemu programowi Free Image Converter. Free Image Converter to prosty program stworzony tylko po to by zmniejszać zdjęcia. Za jednym zamachem możesz zmniejszyć dziesiątki zdjęć. Wystarczy wybrać folder ze zdjęciami, jakość, rozmiar docelowego obrazu i gotowe. Jeśli domyślnie proponowane parametry nie spełniają naszych oczekiwań do dyspozycji jest funkcja ustawień zaawansowanych. Dzięki ustawieniom zaawansowanym można dokładnie określić parametry obrazu. Dodatkowe cechy Free Image Converter to: wybieranie folderu docelowego możliwość zachowania nazw oryginalnych lub nadanie obrazom nowych nazw (tylko liczbowych lub z przedrostkiem, np. "Wakacje2009-01").

Free Image Converter oferuje konwersję obrazów z zachowaniem jakości zdjęć. Dzięki niemu zaoszczędzisz miejsce na dysku, zmieścisz więcej zdjęć na urządzeniach pamięci przenośnej, usprawnisz tworzenie stron internetowych.

Free Image Converter jest programem całkowicie darmowym. Ściągnij go z pobierz.pl i zobacz jak dużo czasu zaoszczędzisz.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Free Image Converter 0.7.0.45 (Beta)Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie