Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fotosizer 2.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Fotosizer.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 1,4 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 94

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fotosizer 2.0

Fotosizer to bardzo prosty program, który pomoże Ci dopasować rozmiar zdjęć do Twoich potrzeb.

Ponad to możesz dopasować rozdzielczość, format pliku, a nawet użyć kilku podstawowych narzędzi do edycji zdjęć. Warto dodać, że Fotosizer jest w pełni darmowy. Obsługa polega jedynie na wpisaniu odpowiadających nam wymiarów (szerokość oraz wysokość) i wybraniu docelowej lokacji zapisu pliku.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fotosizer 2.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie