Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fotosizer 1.22 1.37

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Fotosizer.com
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 23.09.2009
Data modyfikacji: 10.12.2012
Rozmiar: 1,69 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 3826

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fotosizer 1.22 1.37

Fotosizer to dostępny za darmo program służący do zmiany rozmiaru zdjęć. Fotosizer , jak podobne programy do obróbki grafiki, oferuje zbiorową konwersję plików. Wystarczą tylko trzy proste kroki, aby z dużego zdjęcia zrobić mniejsze: 1. wybór zdjęć z dysku, 2. wybór parametrów docelowego pliku lub plików, 3. konwersja. Jeśli potrzebujesz programu, którym błyskawicznie można pomniejszyć dużą ilość zdjęć, wybierz Fotosizer i pobierz go klikając na zielny przycisk pod tekstem. Fotosizer w wersji pl działa od momentu zainstalowania na PC. Już po chwili możesz zmniejszyć zdjęcia i wysyłać je pocztą elektroniczną, wrzucać je na strony internetowe, dołączać do dokumentów, upiększać aukcje internetowe czy tworzyć pokazy slajdów.

Fotosizer to program obsługujący następujące typy plików graficznych: JPG, JPEG, PNG, BMP, TGA oraz GIF. Fotosizer, dostępny za free, posiada następujące funkcje: zmiana rozmiaru w procentach lub pikselach, zachowanie proporcji, wybór lokalizacji docelowej skonwertowanych plików, wybór jakości plików, zbiorowa zmiana nazw plików (z możliwością dodania daty, rozmiaru, numeru pliku na liście nowododanych), zachowanie ustawień do następnego użycia programu, możliwość równoczesnej konwersji zdjęć o różnych proporcjach, konwersja do ustawień odpowiednich dla urządzeń przenośnych: iPod, iPhone i Sony PSP. Fotosizer umożliwia zbiorowe obrót lub przerzucenie obrazu oraz dodanie efektów specjalnych – sepia, czarno-biały lub negatyw. Fotosizer oferuje zróżnicowane metody dodawania plików do edycji – wybór pojedynczych plików, folderów, podfolderów (opcjonalne), podgląd miniaturek, wyświetlanie wybranych parametrów obrazu oraz funkcja Przeciągnij i Upuść z Eksploratora Windows.

Fotosizer, najnowszy z rodziny Fotosizer, został wyposażony w nowe wersje językowe, kilka zmian kosmetycznych interfejsu oraz poprawki błędów występujących w wersji poprzednich. Fotosizer 1 dostępny jest po polsku oraz w następujących wersjach językowych: angielska, francuska, niemiecka, hiszpańska, włoska, turecka, portugalska, rosyjska, ukraińska, chińska, holenderska oraz koreańska. Nie jest potrzebne do programu Fotosizer osobne spolszczenie.

Licencja:
Fotosizer nie jest trial. Producent rozpowszechnia Fotosizer na licencji freeware. Warto nadmienić, że autorzy zachęcają do wpłat przeznaczonych na rozwój oprogramowania. Każdy, kto dokona wpłaty będzie otrzymywał pliki instalacyjne przyszłych wersji zanim zostaną one oficjalnie rozpowszechnione.

Wymagania systemowe:
Fotosizer działa na następujących systemach operacyjnych: Windows 98, Windows Me, Windows 2000, Windows XP, Windows Vista. Oficjalne informacje producenta nie potwierdzają kompatybilności Fotosizer i Windows 7. Nie ma również wersji Fotosizer na Mac lub Linux. Małe rozmiary pliku instalacyjnego Fotosizer sprawiają, że download zajmuje kilka sekund.

Wybierz Fotosizer i ściągnij z naszego serwisu plik instalacyjny. Zapraszamy do działu Grafika, gdzie oprócz programu Fotosizer do pobrania czekają dziesiątki darmowych programów niezbędnych w amatorskiej i profesjonalnej obróbce grafiki.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Photivo

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fotosizer 1.22 1.37Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie