Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fotor 1.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Fotor
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 38,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 185

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fotor 1.0

Jeżeli w prosty i szybki sposób chcemy poddać obróbce zrobione przez siebie zdjęcia lub znalezione w sieci grafiki to z pomocą z pewnością przyjdzie program o nazwie Fotor. Jest on całkowicie bezpłatny i powinien spodobać się tym, którzy nie chcą poświęcać czasu na naukę obsługi takich programów, jak Photoshop. Początkowo Fotor dostępny był jedynie na tablety oraz smartfony.

Z racji rosnącej popularności autorzy postanowili stworzyć także wersję PC. Ta zaoferuje miedzy innymi możliwość zastosowania szeregu filtrów, zmianę nasycenia barw oraz jasności i kontrastu. Nie zabraknie także podstawowych funkcji, jak przycinanie czy kadrowanie.

Po obróbce nasze dzieło będziemy mogli zapisać w jednym z popularnych formatów: PNG, GMP, JPEG lub GIF. A jeśli zapragniemy pochwalić się swoją pracą znajomym to w prosty sposób wyślemy zdjęcia od razu na Facebooka czy Twittera.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Photivo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fotor 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie