Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fotor 1.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Fotor
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.04.2013
Data modyfikacji: 18.04.2013
Rozmiar: 38,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 184

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fotor 1.0

Jeżeli w prosty i szybki sposób chcemy poddać obróbce zrobione przez siebie zdjęcia lub znalezione w sieci grafiki to z pomocą z pewnością przyjdzie program o nazwie Fotor. Jest on całkowicie bezpłatny i powinien spodobać się tym, którzy nie chcą poświęcać czasu na naukę obsługi takich programów, jak Photoshop. Początkowo Fotor dostępny był jedynie na tablety oraz smartfony.

Z racji rosnącej popularności autorzy postanowili stworzyć także wersję PC. Ta zaoferuje miedzy innymi możliwość zastosowania szeregu filtrów, zmianę nasycenia barw oraz jasności i kontrastu. Nie zabraknie także podstawowych funkcji, jak przycinanie czy kadrowanie.

Po obróbce nasze dzieło będziemy mogli zapisać w jednym z popularnych formatów: PNG, GMP, JPEG lub GIF. A jeśli zapragniemy pochwalić się swoją pracą znajomym to w prosty sposób wyślemy zdjęcia od razu na Facebooka czy Twittera.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fotor 1.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie