Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FotoMorph 13.8

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Digital Photo Software
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 06.10.2010
Data modyfikacji: 06.05.2013
Rozmiar: 2,5 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 465

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis FotoMorph 13.8

FotoMorph 13.8 jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie. Niestety, nie ma wydania FotoMorph pl, jednak obsługa jest tak prosta, że nie wymaga znajomości angielskiego czy też instrukcji. Cały proces odbywa się w systemie zakładek – dodajemy do projektu kolejne zdjęcia, a potem możemy przenieść na nie efekty. Wśród dostępnych są między innymi powiększanie i zniekształcanie.

Podczas tworzenia przemian można także edytować poszczególne elementy – na przykład zmieniać natężenie barw, intensywność światła, wyostrzać, dodawać tekst, pokazywać obrazy w negatywie, itp. Pobierz FotoMorph i przekonaj się samemu o jego możliwościach. Jest to aplikacja darmowa, jednak mamy tu element adware, co oznacza, że podczas uruchomienia włącza się reklama. Nic poza tym. Download FotoMorph potrwa chwilę – to niecałe 4 MB.

Wypada dodać, że efekty finalne naszego majsterkowania możemy zapisać w postaci plików AVI, GIF, a także SWF, czyli technologii flash. Dlatego też program świetnie nadaje się do tworzenia dynamicznych banerów czy też reklam w tej technologii. Warto spróbować! Jednak zaznaczamy od razu, że niektórzy użytkownicy narzekają na wielkość pliku końcowego oraz występującą czasem niezgodność tego, co widzimy na podglądzie z efektem finalnym. Czy mają rację? Najlepiej spróbować samemu i przekonać się o tym w praktyce. Pobranie FotoMorph nie kosztuje ani grosza, podobnie jak i używanie go. Dlatego też polecamy przetestować tą aplikację. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FotoMorph 13.8Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie