Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FotoMix 7.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Digital Photo Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.07.2010
Rozmiar: 2.56 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1993

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FotoMix 7.1

FotoMix 7.1 to ciekawe i bardzo przydatne narzędzie do obróbki fotografii, ukierunkowane przede wszystkim na ich scalanie. Program umożliwia usuwanie tła ze zdjęć oraz ich łączenie w jedno, tak że ciężko się domyślić, patrząc na finalne dzieło, że tak naprawdę powstało ono z połączenia kilku fotek. Download FotoMix 7.1 pozwala także, między innymi na zmianę tła fotografii oraz wycięcie wskazanych elementów. W porównaniu do zaawansowanych programów do obróbki zdjęć i grafik

FotoMix 7.1 do pobrania z naszej strony jest niezwykle prosty w obsłudze, dzięki systemowi zakładek, które pełnią rolę przybornika z narzędziami do obróbki. W ten sposób nie przeszkadza nawet fakt, że FotoMix 7.1 nie jest po polsku. Program posiada bardzo czytelny i wizualnie dopracowany interfejs dostosowany do współczesnych czasów. Oprócz wspomnianych operacji na tle, czy wycinaniu elementów FotoMix 7.1 za darmo udostępniany użytkownikom pozwala również na dodawanie tekstu do fotografii oraz jego dowolną edycję, a także tworzenie kolaży, tapet czy okładek płyt CD. Największą zaletą tej aplikacji jest jednak wspomniana prostota działania, dzięki czemu nawet laicy powinni sobie poradzić z prostą obróbką zdjęć. Cieszy także fakt, że w porównaniu do innych aplikacji tego typu FotoMix 7.1 jest za free dostępny dla każdego.

Program udostępniany jest na licencji adware, a więc jest oczywiście darmowy ale wyświetla przy tym reklamy, które jednak nie przeszkadzają zbyt bardzo i są ulokowane w specjalnym panelu. FotoMix 7.1 działa z Windows 7 oraz z wcześniejszymi wersjami tego systemu operacyjnego. Pobierz FotoMix 7.1 i sprawdź jak działa ta aplikacja, dzięki której z kilku zdjęć będziesz mógł zrobić profesjonalny kolaż czy jedną złożoną fotografię.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FotoMix 7.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie