Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FotoMix 3.6

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Digital Photo Software
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 01.07.2010
Rozmiar: 2,6 Mb
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 812

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis FotoMix 3.6

Każdy użytkownik komputera posiada na twardy dysku zdjęcia . Czasem mamy jednak do czynienia z sytuacją, że chcemy połączyć kilka w jedno lub też dokonać edycji co niektórych. Dostępny z tej strony do pobrania FotoMix 6.3 to aplikacja, która służy wygodnej edycji i kreowaniu kompozycji graficznych. W dodatku robi to tak zręcznie, że po zdjęciu nie widać śladów jakichkolwiek przeróbek.    Nie wierzysz? Pobierz FotoMix 6.3 i przekonaj się samemu! Z pewnością nie pożałujesz tej decyzji.

FotoMix 6.3 jest za free, jednak zalicza się do kategorii ad-aware. Oznacza to, że podczas uruchamiania aplikacji pojawia się na moment reklama. To chyba niewielka cena za świetny program, który pozwoli Ci na (między innymi) zmianę tła zdjęcia, kopiowanie postaci z jednego na drugie, wykonywanie kolaży, tworzenie ze zdjęć tapet, projektowanie z nich okładek czy też ilustracji.

Download FotoMix 6.3 zajmuje moment – instalka ma ledwie 2,5 MB. Program uruchomisz na każdym systemie Windows. Nie ma też znaczenia, czy jest on 32 czy 64-bitowy. Dlatego też możesz używać FotoMix 6.3 na Windows 7 niezaleznie od jego wersji, podobnie i na Vista. Niestety, nie ma wersji aplikacji na Linux.

Do opanowania wszystkich opcji przyda się znajomość angielskiego. FotoMix 6.3 nie jest po polsku. Jeśli nie czujesz się za mocno  języku obcym, spróbuj znaleźć w sieci spolszczenie FotoMix 6.3 – jednak nie gwarantujemy, że ono istnieje. Spolszczenie powinno Ci pozwolić na zmianę aplikacji w FotoMix 6.3 pl. A jeśli znasz język obcy, nie wahaj się, tylko wypróbuj tego użytecznego narzędzia i wykonuj dowolne kompozycje z fotek!

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FotoMix 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie