Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FotoMix 8.9

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Digital Photo Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.09.2010
Data modyfikacji: 02.05.2012
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Windows XP, 2003, Vista, 7
Liczba pobrań: 2608

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FotoMix 8.9

FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia. Mamy tu dość prosty interfejs, dzięki któremu praca z tym programem przebiega szybko i sprawnie. A ponieważ jest to wersja Photomix po polsku, nikt nie będzie mieć problemów z jego opanowaniem.

Co ciekawe, plik instalacyjny aplikacji ma tylko 2,5 MB. Dlatego też FotoMix download zajmuje dosłownie moment. Mimo tych niewielkich rozmiarów apliakcja oferuje wiele możłiwości, dzięki którym można robić ze zdjęciem niemal wszystko. Przekonaj się o tym samemu – pobierz FotoMix z tej strony! Dzięki temu programowi można dokonywać deformacji, nakładać efekty wizualne, zmieniać kolorystykę, natężenie barw i światłą, a także wiele innych rzeczy. Można by długo wymieniać zalety aplikacji, jednak lepiej pobrać samemu i przetestować ją w praktyce. FotoMix 8.7.4 działa pod Windows 7, Vista i XP. Użytkownicy tych systemów z pewnością nie będą mieli problemów z opanowaniem tej aplikacji. Obrobione zdjęcia można zapisać w innym formacie niż oryginalny. Program ma wsparcie dla .jpg, .png, .gif oraz .bmp., a także własnego formatu - .fmx.

Aplikacja ta pozwoli na podrasowanie zdjęć z własnych zbiorów, można także dokonywać przeróbek ściąganych z sieci. Nie ma tu co prawda aż tak wielu możliwości, jak w programach komercyjnych, ale jest bezpłatny. Do jego używania potrzebne jest stałe łącze z siecią – na bocznym pasku wyświetlane są bowiem reklamy sponsorów tej aplikacji

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FotoMix 8.9

dodał: Markus19542 , 28.06.2015

A gdzie do cholery pobrać program Foto Mix 8.9

dodał: ~serce , 27.08.2012

miki

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie