Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foto-Mosaik Edda V5.4.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: sixdots
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 1.33 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 2034

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Foto-Mosaik Edda V5.4.1

Foto Mosaik to program edycji graficznej, który umożliwia tworzenie mozaikowych zdjęć/obrazów z miniatur zdjęć użytkownika. Aplikacja  analizuje je i komponuje w taki sposób, żeby uzyskać zadany kształt. Program pozwala na wybór rozmiaru płytek, z których składać się będzie mozaika, a także na zdefiniowanie maksymalnej ilości powtórzeń danej płytki (jeżeli zachodzi taka konieczność). Prosty w użyciu interfejs czyni banalnie prostym wybór zarówno zdjęć/płytek mających stać się częścią mozaiki, jak i zdjęcia, które ma zostać zamienione w mozaikę. Płytki mozaiki są umieszczane w bazie danych programu i mogą posłużyć do ponownego wykorzystania.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Foto-Mosaik Edda V5.4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie