Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Foto-Mosaik Edda V5.4.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: sixdots
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.05.2009
Rozmiar: 1.33 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, Vista, NT
Liczba pobrań: 2034

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Foto-Mosaik Edda V5.4.1

Foto Mosaik to program edycji graficznej, który umożliwia tworzenie mozaikowych zdjęć/obrazów z miniatur zdjęć użytkownika. Aplikacja  analizuje je i komponuje w taki sposób, żeby uzyskać zadany kształt. Program pozwala na wybór rozmiaru płytek, z których składać się będzie mozaika, a także na zdefiniowanie maksymalnej ilości powtórzeń danej płytki (jeżeli zachodzi taka konieczność). Prosty w użyciu interfejs czyni banalnie prostym wybór zarówno zdjęć/płytek mających stać się częścią mozaiki, jak i zdjęcia, które ma zostać zamienione w mozaikę. Płytki mozaiki są umieszczane w bazie danych programu i mogą posłużyć do ponownego wykorzystania.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Foto-Mosaik Edda V5.4.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie