Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FontTwister 1.3

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Neuber GbR
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 1.4 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 421

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FontTwister 1.3

FontTwister jest aplikacją służącą do obróbki graficznej tekstu. Program cechuje się intuicyjną obsługą.

Pozwala na stworzyć napis z wybraniem czcionki, jej wielkości i rodzaju, a następnie dodać interesujące efekty, takie jak kolor, ramka, deformacje itp. Aplikacja została wyposażona w szablony, które znacznie ułatwiają pracę. Efekty można zapisać w formatach: JPG, BMP, PNG, TIFF, WMF, FTW.

Uwaga!
W wersji Trial na zapisanej pracy dodany jest napis "Trial version".

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • Photivo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FontTwister 1.3

dodał: ~ZioLo , 10.05.2009

A jak się pozbyć tego napisu "Trial version". ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie