Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FastPictureViewer 1.00 Build 57

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: FastPictureViewer
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.11.2008
Rozmiar: 1,54 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT
Liczba pobrań: 204

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis FastPictureViewer 1.00 Build 57

Program ten pozwala szybko przejrzeć foldery ze zdjęciami i obrazami.

Jego zaletą jest szybkość- problemem nie są dla niego nawet duże obrazy. Dodatkową zaletą jest opcja natychmiastowego podglądu zdjęć w całkowitym ich rozmiarze.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FastPictureViewer 1.00 Build 57Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie