Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Falco Image Studio 3.6

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Falco Software Company
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 23.05.2009
Rozmiar: 22.4 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 622

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Falco Image Studio 3.6

Falco Image Studio to narzędzie graficzne do tworzenia, edycji i eksportowania plików graficznych. Program charakteryzuje się prostotą obsługi i zrozumiałym dla każdego menu, niewymagającym od użytkownika zaawansowanej wiedzy na temat edycji graficznej, a jednocześnie pozwalającym tworzyć obrazy, edytować zdjęcia i tworzyć profesjonalnie wyglądające pliki graficzne. Aplikacja obsługuje popularne typy plików, takie jak: BMP, GIF, PNG, JPG, PSD(Photoshop), TIFF, TARGA. Po skończeniu pracy zapisujemy plik w formacie JPG, GIF, PNG, BMP, TIFF lub TARGA. Przydatną funkcją  programu jest nieograniczona możliwość przywracania poprzedniego stanu pliku (Unlimited UNDO/REDO), jak również możliwość wykonywania operacji kopiuj/wklej w kilku oknach jednocześnie. Dodatkowo, możliwe jest wklejanie plików z MS Paint'a oraz innych edytorów graficznych, obsługiwane są efekty typu Pencil, Brush, Line, Text, Spray, Rectangle, Ellipse, Filled Rectangle, Filled Ellipse, Fill Tool, Selection Tool, Color Selection Tool, Lasso Selection Tool, Hue Selection Tool, Blur, Eraser.


Image Studio posiada także dodatkowe efekty, takie jak: Rotate, Flip, Shift, Contrast, Brightness, Invert Colors, Blur, GrayScale, HLS Adjustment, Sharpen, Emboss, Contour, Contrast Filter, High Contrast Filter, Prewitt, Sobel, Laplas, zamiana kolorów RG, BG, RB, Mask and Mosaic, Borders.

Możemy tworzyć pliki graficzne w każdym rozmiarze, aż do 12048 x 12048 pikseli. Inne ważne cechy programu:

-wsparcie 32-bitowych plików BMP & PNG 32, dodatkowo z funkcją przezroczystości.
-obsługa Windows Vista.
-możliwość otworzenia kilku plików naraz.
-obsługa WEB-Camera/Scanner
-podgląd plików
-redukcja szumów

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Falco Image Studio 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie