Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Falco Image Studio 3.6

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Falco Software Company
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 23.05.2009
Rozmiar: 22.4 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 617

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Falco Image Studio 3.6

Falco Image Studio to narzędzie graficzne do tworzenia, edycji i eksportowania plików graficznych. Program charakteryzuje się prostotą obsługi i zrozumiałym dla każdego menu, niewymagającym od użytkownika zaawansowanej wiedzy na temat edycji graficznej, a jednocześnie pozwalającym tworzyć obrazy, edytować zdjęcia i tworzyć profesjonalnie wyglądające pliki graficzne. Aplikacja obsługuje popularne typy plików, takie jak: BMP, GIF, PNG, JPG, PSD(Photoshop), TIFF, TARGA. Po skończeniu pracy zapisujemy plik w formacie JPG, GIF, PNG, BMP, TIFF lub TARGA. Przydatną funkcją  programu jest nieograniczona możliwość przywracania poprzedniego stanu pliku (Unlimited UNDO/REDO), jak również możliwość wykonywania operacji kopiuj/wklej w kilku oknach jednocześnie. Dodatkowo, możliwe jest wklejanie plików z MS Paint'a oraz innych edytorów graficznych, obsługiwane są efekty typu Pencil, Brush, Line, Text, Spray, Rectangle, Ellipse, Filled Rectangle, Filled Ellipse, Fill Tool, Selection Tool, Color Selection Tool, Lasso Selection Tool, Hue Selection Tool, Blur, Eraser.


Image Studio posiada także dodatkowe efekty, takie jak: Rotate, Flip, Shift, Contrast, Brightness, Invert Colors, Blur, GrayScale, HLS Adjustment, Sharpen, Emboss, Contour, Contrast Filter, High Contrast Filter, Prewitt, Sobel, Laplas, zamiana kolorów RG, BG, RB, Mask and Mosaic, Borders.

Możemy tworzyć pliki graficzne w każdym rozmiarze, aż do 12048 x 12048 pikseli. Inne ważne cechy programu:

-wsparcie 32-bitowych plików BMP & PNG 32, dodatkowo z funkcją przezroczystości.
-obsługa Windows Vista.
-możliwość otworzenia kilku plików naraz.
-obsługa WEB-Camera/Scanner
-podgląd plików
-redukcja szumów

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Falco Image Studio 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie