Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Falco Icon Studio 4.7

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Falco Software Company
Licencja: Adware Licencja
Data dodania: 23.05.2009
Rozmiar: 6.6 MB
System operacyjny: Windows 98, 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 1378

Adware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie, ale wyświetla reklamy w postaci banerów na których zarabia producent oprogramowania. Ten typ licencji stosowany jest najczęściej w aplikacjach korzystających z internetu. Najbardziej znane w Polsce programy tego typu, to komunikatory Gadu-Gadu i Tlen.

Opis Falco Icon Studio 4.7

Falco Icon Studio 4.7 to narzędzie graficzne do tworzenia, edycji i eksportowania ikon. Jak zapewnia producent, dzięki temu programowi stworzenie profesjonalnie wyglądającej i przyciągającej wzrok ikony jest dziecinnie proste. Aplikacja pozwala także na edycję, eksport i zarządzanie nie tylko ikonami, ale i innymi niewielkimi plikami graficznymi. Falco Icon Studio obsługuje różnorodne typy plików wejściowych: DLL/EXE, BMP, GIF, PNG, JPG, ICO, CUR, ANI. Pliki ikon zapisywane są w formatach JPG, GIF, PNG, BMP, ICO, CUR, ANI. Plusem programu jest nieograniczona możliwość przywracania poprzedniego stanu pliku (Unlimited UNDO/REDO), jak również możliwość wykonywania operacji kopiuj/wklej w kilku oknach jednocześnie. Dodatkowo, możliwe jest wklejanie plików z MS Paint'a oraz innych edytorów graficznych, obsługiwane są efekty typu Pencil, Line, Text, Rectangle, Spray, Ellipse, Filled Rectangle, Filled Ellipse, Fill Tool, Selection Tool, Color Selection Tool, Lasso Selection Tool, Hue Selection Tool, Blur, Eraser.

Icon Studio posiada także dodatkowe efekty, takie jak: Rotate, Flip, Shift, Contrast, Brightness, Invert Colors, Blur, GrayScale, HLS Adjustment, Sharpen, Emboss, Contour, Contrast Filter, High Contrast Filter, Prewitt, Sobel, Laplas, Masks and Borders.

Funkcja Add/Remove Icons pozwala na tworzenie ikon o regulowanej głębi koloru, do wyboru są: czarno-białe, 16 Colors, 256 Colors, True Color, 32 Bits. Możemy tworzyć pliki graficzne w każdym rozmiarze, aż do 2048 x 2048 pikseli.

Inne ważne cechy programu:

-wsparcie 32-bitowych plików BMP & PNG 32, dodatkowo z funkcją przezroczystości.
-obsługa Windows Vista.
-możliwość otworzenia kilku plików naraz.
-obsługa WEB-Camera/Scanner
-podgląd plików
-redukcja szumów
-ICL(Icon Library) load/save

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • Photivo

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Falco Icon Studio 4.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie