Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

FaceFun 2006 1.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: DolSoft Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 3.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1078

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis FaceFun 2006 1.0

FaceFun 2006 1.0 służy do zmieniania wyglądu twarzy – za jego pomocą można na przykład powiększyć nos czy zmniejszyć usta.

Obsługa aplikacji jest bardzo prosta: wystarczy wczytać zdjęcie i już można pomniejszać, powiększać, wydłużać i skracać wybrane elementy przez ich wskazanie i wybór danej opcji.

Uwaga!
Wersja Trial działa przez 5 dni lub pozwala na dwudziestokrotne uruchomienie programu i zapis 5 zdjęć.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: FaceFun 2006 1.0

dodał: xgx1 , 27.10.2008

Wszystko działa, trzeba jedynie poczekać kilkanaście sekund.

dodał: rafkal , 25.10.2008

Napisz o co dokładnie chodzi bo nie rozumiem?

dodał: ~aga , 25.10.2008

jak pobrac jak link nie dziala we wszystkich tmp. programach to dopiero super

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie