Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Face Off Max 3.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Face Off Max Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 22,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 161

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Face Off Max 3.5

Jeżeli na zrobionym zdjęciu nie podoba nam się któraś z twarzy to za pomocą aplikacji Face off Max w bardzo prosty i szybki sposób możemy podmienić ją na inną.

Program oferuje niezwykle prosty i przejrzysty interfejs, dzięki czemu jego obsługa jest intuicyjna. Poza zmianą twarzy, program oferuje także dodanie dymków z opisami. Aplikacja ograniczona w wersji testowej poprzez znak wodny oraz mniejszą, niż w wersji płatnej liczbę szablonów.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Face Off Max 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie