Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Face Off Max 3.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Face Off Max Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.04.2013
Data modyfikacji: 19.04.2013
Rozmiar: 22,3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 161

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Face Off Max 3.5

Jeżeli na zrobionym zdjęciu nie podoba nam się któraś z twarzy to za pomocą aplikacji Face off Max w bardzo prosty i szybki sposób możemy podmienić ją na inną.

Program oferuje niezwykle prosty i przejrzysty interfejs, dzięki czemu jego obsługa jest intuicyjna. Poza zmianą twarzy, program oferuje także dodanie dymków z opisami. Aplikacja ograniczona w wersji testowej poprzez znak wodny oraz mniejszą, niż w wersji płatnej liczbę szablonów.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Face Off Max 3.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie