Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Expression Blend 4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Microsoft Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 15.11.2010
Rozmiar: 19.1 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 458

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Expression Blend 4

Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs. Dodatkowo nie ma przeciwwskazań, aby za pomocą tej aplikacji przygotowywać mała animacje na stronę, a także grafiki. Niestety, nie jest możliwy download Expression Blend w pełnej wersji za darmo. Mamy jednak na tej stronie wersję testową, która pozwoli na używanie go bez opłat aż sześćdziesiąt dni! To wystarczająco dużo czasu, aby poznać wszystkie funkcje programu.

Aplikację tą można polecić zarówno grafikom, jak i animatorom. Dzięki edytorowi wizualnemu (WYSWIG) praca odbywa się szybko i z łatwością umieszczamy wybrane elementy tam, gdzie chcemy. Expression Blend 4 oferuje także pełne wsparcie dla XAML, .NET, a także współpracuje doskonale z Visual Studios. Można pogubić się w wielości opcji, jednak w sieci znajduje się niejeden tutorial, ukazujący, jak wykorzystywać wszystkie możliwości programu. Oferuje on także inen użyteczne funkcje, jak na przykład SketchFlow – to moduł umożliwiający projektowanie i podgląd interfejsu. Expression Blend 4 posiada także wsparcie dla plików tworzonych w programach graficzny – jak Photoshop czy Illustrator.

Jeśli ktoś zna poprzednie odsłony tej aplikacji, z pewnością dostrzeże nowe opcje programu oraz nieco usprawnione elementy obsługi. Dzięki innowacjom program jest jeszcze bardziej skuteczny i z łatwością pozwoli na utworzenie zaplanowanego interfejsu. Oczywiście cały czas mamy możliwość podglądu projektu, dzięki czemu możemy na bieżąco wprowadzać do niego poprawki.Jako ze wersja testowa jest całkowicie za darmo, polecamy wypróbować aplikację! 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Expression Blend 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie