Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CyD GIF Studio Pro 2007

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: CyD Software Labs
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 2.74 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 341

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CyD GIF Studio Pro 2007

CyD GIF Studio Pro 2007 służy do tworzenia grafiki przeznaczonej do wykorzystania w tworzeniu stron www.

Program pozwala na optymalizację dokumentów graficznych, tworzenie animowanych GIF’ów, trójwymiarowych tekstów oraz bannerów. Narzędzie wspiera formaty GIF, BMP, JPEG, AVI, MOV, PIC, TRGA, TIFF, PCD oraz PSD.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CyD GIF Studio Pro 2007Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie