Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CorelDRAW Graphics Suite X4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 355.3 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 5828

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CorelDRAW Graphics Suite X4

CorelDRAW Graphics Suite X4 jest pakietem aplikacji służących do edycji grafiki wektorowej oraz obróbki zdjęć cyfrowych.  


W skład pakietu CorelDRAW Graphics Suite X4  wchodzą:
 • CorelDRAW X4 - narzędzie do edycji grafiki wektorowej,
 • Corel PowerTRACE X4 - narzędzie do konwersji grafik bitmapowych na wektorowe,
 • Corel PHOTO-PAINT X4 - narzędzie do edycji grafiki rastrowej,
 • Corel CAPTURE X4 - narzędzie do tworzenia zrzutów ekranowych.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CorelDRAW Graphics Suite X4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie