Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Corel PaintShop Photo Pro X4 14.0.0.345

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Corel
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 01.03.2010
Data modyfikacji: 30.11.2011
Rozmiar: 338,21 MB
System operacyjny: Windows
Liczba pobrań: 9080

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Corel PaintShop Photo Pro X4 14.0.0.345

PaintShop x4 to doskonały program do obróbki zdjęć. Od lat cieszy się świetną renomą zarówno wśród ludzi, którzy używają go do profesjonalnej obróbki zdjęć, jak też i użytkowników domowych. Nie jest to darmowy program do obróbki zdjęć, jednak możesz pobrać go w wersji testowej ze strony producenta. A czy warto wykonać download PaintShop?  Z pewnością.

Wersja PaintShop do pobrania pokaże Ci wiele spośród licznych opcji i możliwości programu. PaintShop Pro zawiera między innymi pracownię obrazków RAW oraz łatwe przetwarzanie wsadowe. Jeśli masz aparat cyfrowy, pobierz za darmo PaintShop w wersji testowej i zobacz, co możesz zrobić z wykonywanymi przez siebie zdjęciami! Choć nie jest to polski program do obróbki zdjęć, możesz nabyć go w wersji Paintshop pl. Oczywiście PaintShop Photo pozwala także na bardzo zaawansowane operacje ze zdjęciami. Przykłady zdjęć, jakie zostały obrobione w tym programie, dostępne są na stronie producenta. Obejrzyj je – z pewnością zachwycisz się jakością wykonania. Pamiętaj – dzięki temu programowi Ty też tak możesz!

Możesz ściagnąć PaintShop po polsku w wersji testowej. Musisz jednak najpierw zalogować się na stronie producenta. Wersja trial PaintShop pozwoli Ci przetestować możliwości tego programu, zaś pełna wersja PaintShop daje Ci dosłownie niesamowite możliwości. Możesz dzięki niej dokonywać przysłowiowych cudów – fotomontaży, kolaży, itp. Bez problemu możesz używać PaintShop na Vista, nie będzie także problemów z używanie PaintShop na XP. Jako że program ten jest cały czas modernizowany, możesz używać również PaintShop na Windows 7.  Niestety, nie powstała wersja PaintShop pod Linux, ani też wersja PaintShop pod Mac.

Spośród wszystkich tego typu aplikacji aktualnie dostępnych na rynku, jest to najlepszy program do obróbki zdjęć po polsku. Szkoda tylko, że PaintShop nie jest darmowy. Jednak dostępna za darmo wersja testowa pozwoli Ci na zapoznanie się z jego możliwościami. Program ten docenili nie tylko użytkownicy, ale też i producenci, przyznając mu kilka prestiżowych nagród. Magazyny dla profesjonalnych fotografów zachwycały się wręcz tym programem! Można tu wykonywać zbiorowe projekty, jak na przykład albumy zdjęć czy pokazy slajdów, nadto można dzięki temu programowi wysyłać fotki bezpośrednio na takie serwisy jak Facebook czy YouTube.

Jako że ten program do obróbki zdjęć pl może wydawać się nieco skomplikowany, na jego stronie znajdują się samouczki. Jeśli więc ściągniesz wersję testową lub nabędziesz program, pobierz kursy PaintShop za free. Dzięki temu szybciej poznasz tajniki tego programu, niż miałbyś to robić metodą prób i błędów. Nadto w sieci znajdziesz niejeden darmowy kurs PainShop, który pozwoli Ci szybko zorientować się, jak go używać.

Ten program do obróbki zdjęć w wersji testowej zyskasz dzięki opcji „download” na stronie producenta. Pamiętaj jednak, by najpierw zarejestrować się na jego stronie. Oczywiście proces rejestracji jest całkowicie bezpłatny i do niczego nie obowiązuje. Pozwoli Ci jednak pobrać program w wersji testowej i przekonać się o jego olbrzymich możliwościach. Jeśli więc poszukujesz narzędzia do obróbki fotografii lub marzy Ci się kariera profesjonalnego grafika, ten program z pewnością Ci pomoże. Dodatkowym atutem jest newsettler, który będzie informował Cię o wszystkich związanych z PaintShopem nowościach.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Corel PaintShop Photo Pro X4 14.0.0.345Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie