Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Corel Painter 12

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.07.2011
Rozmiar: 297 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1048

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Corel Painter 12

Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Program ten nie jest zwykłym narzędziem do obróbki grafiki cyfrowej, ale profesjonalnym pakietem do malowania, który pozwala użytkownikom na tworzenie wirtualnych obrazów, przy użyciu szerokiej gamy, najróżniejszych pędzli, tekstur papieru, farb, farb olejnych, akwareli, dzięki czemu stworzone obrazy prezentują się nawet lepiej, niż gdyby miały powstać w rzeczywistości. Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi wśród grafików, które od lat zdobywa kolejne rzecze użytkowników.

Jedną z największych zalet tego programu jest narzędzie o nazwie RealBristle, które współpracując z tabletem graficznym pozwala na operowanie wirtualnym pędzlem, kredą, markerem, piórem lub ołówkiem, jak gdyby ono znajdowało się w ręce. Corel Painter 12 pozwala również na przekształcanie zdjęć cyfrowych w obrazy, a także tworzenie zaawansowanych grafik przy wykorzystaniu różnych technologii, z których warto wspomnieć przede wszystkim o efekcie kalejdoskopu, który pozwala na tworzenie na płótnie efektów kalejdoskopu, a także efekcie lustra, który umożliwia kopiowanie na przeciwną stronę płótna zaznaczonego obszaru. Program obsługuje wiele formatów plików graficznych, dlatego pozwala na kontynuowanie projektów zaczętych w innych aplikacjach tego typu. W porównaniu do poprzedniej edycji, Corel Painter 12 oferuje szereg nowych narzędzi graficznych, a także nowy interfejs, który jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z licznych opcji programu.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Corel Painter 12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie