Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Corel Painter 12

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.07.2011
Rozmiar: 297 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 1034

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Corel Painter 12

Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Program ten nie jest zwykłym narzędziem do obróbki grafiki cyfrowej, ale profesjonalnym pakietem do malowania, który pozwala użytkownikom na tworzenie wirtualnych obrazów, przy użyciu szerokiej gamy, najróżniejszych pędzli, tekstur papieru, farb, farb olejnych, akwareli, dzięki czemu stworzone obrazy prezentują się nawet lepiej, niż gdyby miały powstać w rzeczywistości. Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi wśród grafików, które od lat zdobywa kolejne rzecze użytkowników.

Jedną z największych zalet tego programu jest narzędzie o nazwie RealBristle, które współpracując z tabletem graficznym pozwala na operowanie wirtualnym pędzlem, kredą, markerem, piórem lub ołówkiem, jak gdyby ono znajdowało się w ręce. Corel Painter 12 pozwala również na przekształcanie zdjęć cyfrowych w obrazy, a także tworzenie zaawansowanych grafik przy wykorzystaniu różnych technologii, z których warto wspomnieć przede wszystkim o efekcie kalejdoskopu, który pozwala na tworzenie na płótnie efektów kalejdoskopu, a także efekcie lustra, który umożliwia kopiowanie na przeciwną stronę płótna zaznaczonego obszaru. Program obsługuje wiele formatów plików graficznych, dlatego pozwala na kontynuowanie projektów zaczętych w innych aplikacjach tego typu. W porównaniu do poprzedniej edycji, Corel Painter 12 oferuje szereg nowych narzędzi graficznych, a także nowy interfejs, który jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z licznych opcji programu.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Corel Painter 12Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie