Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chasys Draw IES 3.70.02 4.01

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Jon Paul Chacha
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 09.03.2012
Data modyfikacji: 28.11.2012
Rozmiar: 15,6 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 197

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Chasys Draw IES 3.70.02 4.01

Chasys Draw IES 4.01 (znany również jako Chasys Draw Artist) jest rozbudowanym edytorem grafiki rastrowej. Program swoim interfejsem i możliwościami przypomina dobrze już nam znane pozycje takie jak Adobe Photoshop czy Gimp. Zawiera jednak kilka udogodnień, które odróżniają go od reszty i sprawiają, że może on stać się ciekawą alternatywą dla osób zajmujących się nawet profesjonalną obróbką grafiki.

Tak jak wspomniane wyżej pozycje aplikacja udostępnia użytkownikowi system pracy na warstwach, obsługę różnorodnych wtyczek, wbudowane filtry oraz możliwość tworzenia animacji GIF oraz AVI. Program posiada również opcje specjalistycznego przygotowywania projektów do druku oraz udostępnia nam narzędzia do przygotowywania nadruków na płyty. Oczywiście funkcjonalność Chasys Draw nie kończy się na wspomnianych wyżej opcjach i zwykle, to co nas ogranicza w pracy z programem, to nasza własna wyobraźnia.

Podczas instalacji nie tylko mamy dostęp do wielu ustawień optymalizacyjnych, ale dostajemy również możliwość instalacji oprogramowania wspomagającego t.j. Chasys Draw IES Viewer(przeglądarka grafiki), Chasys Draw IES raw-Photo(program do obsługi plików RAW) oraz Chasys Draw IES Converter(konwerter plików graficznych).

Ciekawymi możliwościami aplikacji jest wsparcie dla procesorów wielordzeniowych oraz obsługa ekranów dotykowych tabletów, kamer internetowych  i skanerów. Dodatkowym atutem jest rozbudowany i przemyślany system pomocy, który pozwala na szybki start nawet użytkownikom bez wcześniejszego doświadczenia w tego rodzaju programach.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Chasys Draw IES 3.70.02 4.01Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie