Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chasys Draw IES 4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Jon Paul Chacha
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 17 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 131

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Chasys Draw IES 4

Jeżeli wasza praca wymaga korzystania z oprogramowania służącego do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw to warto zwrócić uwagę na aplikację Chasys Draw IES.
Program wyposażony jest w wiele rozbudowanych i praktycznych funkcji, które użytkownik może znaleźć w swoim przyborniku. Ulokowane zostały w nim funkcje pozwalające m.in. rysować linie, różnego rodzaju kształty i figury, malować przy użyciu pędzla lub spreja, nanosić tekst, zarządzać kolorami oraz wykonywać wiele innych operacji. Ponad to, twórcy programu pomyśleli również o fanach cyfrowej fotografii, dla których przygotowano najpopularniejsze filtry i efekty. W pracy nad obrazem pomaga także rozbudowana historia wykonanych operacji. Przy jej użyciu możemy szybko wrócić do wcześniej wykonywanych działań i cofnąć wykonywane zmiany. Ta funkcja niezmiernie przydaje się w pracy nad dużymi i rozbudowanymi projektami.


Dzięki tej przydatnej aplikacji możemy przygotować również wydruk wybranych przez nas grafik, projektować etykiety na płyty, tworzyć animacje na strony internetowe w formacie GIF lub AVI, przechwytywać obraz z kamerek internetowych oraz tworzyć ikony i animowane kursory. Nie zabrakło także możliwości robienia screenshotów. A to jeszcze nie koniec możliwości programu, gdyż dzięki obsłudze wtyczek, możemy własnoręcznie rozszerzać możliwości programu.
Chasys Draw IES oferuje wsparcie dla procesorów wielordzeniowych, a także skanerów, ekranów dotykowych i tabletów. Intuicyjny interfejs jest przyjazny nawet dla niezaawansowanych użytkowników. Niestety, program nie oferuje polskiej wersji językowej.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Chasys Draw IES 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie