Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Chasys Draw IES 4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Jon Paul Chacha
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 02.04.2013
Data modyfikacji: 22.04.2013
Rozmiar: 17 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 134

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Chasys Draw IES 4

Jeżeli wasza praca wymaga korzystania z oprogramowania służącego do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw to warto zwrócić uwagę na aplikację Chasys Draw IES.
Program wyposażony jest w wiele rozbudowanych i praktycznych funkcji, które użytkownik może znaleźć w swoim przyborniku. Ulokowane zostały w nim funkcje pozwalające m.in. rysować linie, różnego rodzaju kształty i figury, malować przy użyciu pędzla lub spreja, nanosić tekst, zarządzać kolorami oraz wykonywać wiele innych operacji. Ponad to, twórcy programu pomyśleli również o fanach cyfrowej fotografii, dla których przygotowano najpopularniejsze filtry i efekty. W pracy nad obrazem pomaga także rozbudowana historia wykonanych operacji. Przy jej użyciu możemy szybko wrócić do wcześniej wykonywanych działań i cofnąć wykonywane zmiany. Ta funkcja niezmiernie przydaje się w pracy nad dużymi i rozbudowanymi projektami.


Dzięki tej przydatnej aplikacji możemy przygotować również wydruk wybranych przez nas grafik, projektować etykiety na płyty, tworzyć animacje na strony internetowe w formacie GIF lub AVI, przechwytywać obraz z kamerek internetowych oraz tworzyć ikony i animowane kursory. Nie zabrakło także możliwości robienia screenshotów. A to jeszcze nie koniec możliwości programu, gdyż dzięki obsłudze wtyczek, możemy własnoręcznie rozszerzać możliwości programu.
Chasys Draw IES oferuje wsparcie dla procesorów wielordzeniowych, a także skanerów, ekranów dotykowych i tabletów. Intuicyjny interfejs jest przyjazny nawet dla niezaawansowanych użytkowników. Niestety, program nie oferuje polskiej wersji językowej.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Chasys Draw IES 4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie