Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Capture One PRO 7.1.1

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Phase One
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.04.2013
Rozmiar:
System operacyjny: Windows Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 120

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Capture One PRO 7.1.1

Capture One PRO to doskonałe narzędzie nie tylko dla profesjonalnych fotografów, chociaż to właśnie głównie z myślą o nich zostało stworzone. Program jest świetną alternatywą między innymi dla Adobe Photoshop Lightroom czy Apple Aperture. Do głównych zadań Capture One PRO należy obróbka plików RAW oraz ich katalogowanie. Do dyspozycji użytkownika jest szereg funkcji, wśród których znajdziemy między innymi mnóstwo filtrów, efektów, czy narzędzia umożliwiające podział kolorów na kanały. Dzięki Capture One PRO bez problemu będziemy mogli na przykład zmienić odcień danego koloru, uzyskać efekt makro lub stworzyć artystyczne wersje zdjęć (monochromatyczne, sephia, itp). Wersja trialowa pozwala korzystać z programu przez 60 dni.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Capture One PRO 7.1.1Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie