Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BetterJPEG 2.0.0.9

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Better JPEG Team
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.08.2009
Rozmiar: 733 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 192

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BetterJPEG 2.0.0.9

­

BetterJPEG to program za którego pomocą możliwa jest kompresja i edycja plików JPEG bez utraty jakości, co jest bardzo częstym przypadkiem jeśli chodzi o ten popularny format plików graficznych. Download BetterJPEG jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi chcących zająć się obróbką zdjęć i zachowaniem ich oryginalnych parametrów. Na szczęście twórcy zdecydowali się na wydanie wersji trial BetterJPEG dzięki czemu przez okres 30 dni od pierwszego uruchomienia, możliwe jest przetestowanie tego świetnego programu. Pobierz więc BetterJPEG i przekonaj się na własnej skórze o jego licznych funkcjach.

­

Program pozwala, między innymi na zmianę rozmiaru pliku graficznego, zmianę nasycenia barw, zmianę grafiki na odcień szarości, a także wyeliminowanie efektu czerwonych oczu. To tylko kilka z jego licznych funkcji, które nie są zbyt skomplikowane w użyciu, dzięki czemu program ten jest bardzo funkcjonalny i przy tym prosty w obsłudze. Nie przeszkadza nawet fakt, że nie jest możliwe korzystanie z BetterJPEG po polsku, gdyż zarówno pasek narzędzi w programie, jak i opis funkcji są bardzo czytelne. Nie istnieje także żadne spolszczenie do BetterJPEG, które mogłoby pomóc użytkownikom w obsłudze tego programu. Na szczęście twórcy zdecydowali się na umieszczenie obok nazw, także przejrzystych informacji graficznych, które w razie gdyby ktoś nie wiedział co oznacza angielski termin mogą łatwo domyślić się z obrazka jaka jest jego funkcja, przez co wersja BetterJPEG pl nie jest niezbędna do jego obsługi.

­

Oprócz wspomnianych podstawowych funkcji BetterJPEG pozwala także na dodawanie tekstu do obrazka, oraz na jego rekonstrukcję, dzięki specjalnemu trybowi, który w BetterJPEG za free można przetestować dzięki wspomnianej wersji trail. Na oficjalnej stronie tego programu znajduje się również specjalny plugin BetterJPEG do pobrania do Adobe Photoshop, dzięki czemu również Photoshop może zapisywać pliki JPEG bez strat jakościowych. Wspomniany plugin BetterJPEG za darmo można znaleźć na wspomnianej stronie. Jeśli chodzi natomiast o wymagania BetterJPEG to nie są one zbyt wysokie i program ten doskonale działa nawet na słabszych komputerach osobistych. Prawdopodobnie współpraca między BetterJPEG, a Windows 7 będzie układać się bardzo korzystnie, gdyż program ten doskonale działa we wcześniejszych wersjach tego systemu operacyjnego. Warto pamiętać, że nazwa programu jest pisana łącznie, a wersja Better JPEG jest niepoprawna.

­

Ściągnij BetterJPEG, program dzięki któremu obróbka grafik, zdjęć w formacie JPEG nie będzie się już wiązała ze stratą jakości. Zapraszamy także do innych programów tego typu w kategorii Edycja grafiki w naszym serwisie.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • Photivo

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BetterJPEG 2.0.0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie