Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

BetterJPEG 2.0.0.9

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Better JPEG Team
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 14.08.2009
Rozmiar: 733 KB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 192

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis BetterJPEG 2.0.0.9

­

BetterJPEG to program za którego pomocą możliwa jest kompresja i edycja plików JPEG bez utraty jakości, co jest bardzo częstym przypadkiem jeśli chodzi o ten popularny format plików graficznych. Download BetterJPEG jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi chcących zająć się obróbką zdjęć i zachowaniem ich oryginalnych parametrów. Na szczęście twórcy zdecydowali się na wydanie wersji trial BetterJPEG dzięki czemu przez okres 30 dni od pierwszego uruchomienia, możliwe jest przetestowanie tego świetnego programu. Pobierz więc BetterJPEG i przekonaj się na własnej skórze o jego licznych funkcjach.

­

Program pozwala, między innymi na zmianę rozmiaru pliku graficznego, zmianę nasycenia barw, zmianę grafiki na odcień szarości, a także wyeliminowanie efektu czerwonych oczu. To tylko kilka z jego licznych funkcji, które nie są zbyt skomplikowane w użyciu, dzięki czemu program ten jest bardzo funkcjonalny i przy tym prosty w obsłudze. Nie przeszkadza nawet fakt, że nie jest możliwe korzystanie z BetterJPEG po polsku, gdyż zarówno pasek narzędzi w programie, jak i opis funkcji są bardzo czytelne. Nie istnieje także żadne spolszczenie do BetterJPEG, które mogłoby pomóc użytkownikom w obsłudze tego programu. Na szczęście twórcy zdecydowali się na umieszczenie obok nazw, także przejrzystych informacji graficznych, które w razie gdyby ktoś nie wiedział co oznacza angielski termin mogą łatwo domyślić się z obrazka jaka jest jego funkcja, przez co wersja BetterJPEG pl nie jest niezbędna do jego obsługi.

­

Oprócz wspomnianych podstawowych funkcji BetterJPEG pozwala także na dodawanie tekstu do obrazka, oraz na jego rekonstrukcję, dzięki specjalnemu trybowi, który w BetterJPEG za free można przetestować dzięki wspomnianej wersji trail. Na oficjalnej stronie tego programu znajduje się również specjalny plugin BetterJPEG do pobrania do Adobe Photoshop, dzięki czemu również Photoshop może zapisywać pliki JPEG bez strat jakościowych. Wspomniany plugin BetterJPEG za darmo można znaleźć na wspomnianej stronie. Jeśli chodzi natomiast o wymagania BetterJPEG to nie są one zbyt wysokie i program ten doskonale działa nawet na słabszych komputerach osobistych. Prawdopodobnie współpraca między BetterJPEG, a Windows 7 będzie układać się bardzo korzystnie, gdyż program ten doskonale działa we wcześniejszych wersjach tego systemu operacyjnego. Warto pamiętać, że nazwa programu jest pisana łącznie, a wersja Better JPEG jest niepoprawna.

­

Ściągnij BetterJPEG, program dzięki któremu obróbka grafik, zdjęć w formacie JPEG nie będzie się już wiązała ze stratą jakości. Zapraszamy także do innych programów tego typu w kategorii Edycja grafiki w naszym serwisie.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: BetterJPEG 2.0.0.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie