Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Banner Maker Pro 7.0.3

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: GatorData, Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, NT
Liczba pobrań: 845

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Banner Maker Pro 7.0.3

Banner Maker Pro pozwala tworzyć banery, przyciski, animowane gify oraz inne grafiki użyteczne przy tworzeniu strony www.

Aplikacja jest prosta i szybka w obsłudze. Efekty pracy można zapisać w formatach GIF i JPEG.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 15 dni bezpłatnego używania programu.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Banner Maker Pro 7.0.3

dodał: ~Dragon , 30.04.2012

Bardzo fajny program do grafiki tylko trzeba ogarnąć

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie