Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Axialis IconWorkshop 6.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Axialis Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 22.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 728

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Axialis IconWorkshop 6.2


Axialis IconWorkshop jest aplikacją służącą do tworzenia oraz importowania ikon.

Program został wyposażony w możliwość skanowania dysku w celu wyszukania wszystkich plików zawierających ikony. Axialis IconWorkshop pozwala na konwersję ikon z formatów PNG, BMP, PSD do ICO lub zapis ikon w bibliotekach ICL. Aplikacja wspiera ikony z Windows XP i Vista, pozwala również na odczyt ikon dla komputerów Macintosh oraz ich konwersję dla Windows.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Axialis IconWorkshop 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie