Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Axialis IconWorkshop 6.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Axialis Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 22.1 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 730

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Axialis IconWorkshop 6.2


Axialis IconWorkshop jest aplikacją służącą do tworzenia oraz importowania ikon.

Program został wyposażony w możliwość skanowania dysku w celu wyszukania wszystkich plików zawierających ikony. Axialis IconWorkshop pozwala na konwersję ikon z formatów PNG, BMP, PSD do ICO lub zapis ikon w bibliotekach ICL. Aplikacja wspiera ikony z Windows XP i Vista, pozwala również na odczyt ikon dla komputerów Macintosh oraz ich konwersję dla Windows.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Photivo

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Axialis IconWorkshop 6.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie