Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Autodesk Softimage 2010

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Autodesk, Inc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 12.10.2009
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 702

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Autodesk Softimage 2010

Autodesk Softimage 2010 to program służący do tworzenia efektów wizualnych, animacji, modelowania, renderowania i compositingu 3D. Autodesk Softimage 2010, najnowszy produkt firmy Autodesk, jest wydajny oraz charakteryzuje się łatwą obsługą. Program zawiera zestaw narzędzi Softimage Face Robot pozwalający tworzyć siatki oraz animacje twarzy. Autodesk Softimage 2010 jest wyposażony w opcje tworzenia niestandardowych systemów ICE (Interactive Creative Environment). Autodesk Softimage 2010 pozwala na download efektów ICE i siatki Face Robot do programu Autodesk Maya. Autodesk Softimage 2010 za free można wypróbować w wersji trial przez 30 dni. Autodesk Softimage 2010 w wersji pl nie jest dostępny.

Autodesk Softimage 2010, dzięki mechanizmowi przetwarzania 3D Softimage GigaCore III, zapewnia zaawansowaną obsługę danych i lepszą szybkość działania. Narzędzia Face Robot pozwala na tworzenie realistycznej animacji twarzy. Program monitoruje wydajność, dzięki czemu można szybko określić, które węzły na wykresach ICE powodują powstanie wąskich gardeł. Programiści korzystający ze środowiska C++ i dyrektorzy techniczni mogą łatwiej tworzyć wyspecjalizowane efekty i narzędzia ICE. Opcja widoku debuggera sceny pozwala uzyskać informację o szybkości generowania sceny i zużyciu pamięci a przez to szybszej identyfikować problemy. Oszczędność czasu zapewnią również narzędzia do przeszukiwania sceny. Autodesk Softimage 2010 lepiej obsługuje grupowanie warstw, co poprawia wydajność obsługi elementami sceny. Plik z wersją testową Autodesk Softimage 2010 do pobrania już teraz.

Wymagania systemowe:

Autodesk Softimage 2010 jest kompatybilny z Microsoft Windows Vista Business, SP1 (32-bit i 64-bit), Windows XP Professional 32-bit z SP3, Windows XP Professional 64-bit z SP2 oraz Linux 64-bit: Fedora Core 8. Autodesk Softimage 2010 i Windows 7 nie są kompatybilne. Autodesk Softimage 2010 nie działa po polsku. Nie istnieje również dla Autodesk Softimage 2010 osobne spolszczenie.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Procesor Intel Pentium D, Dual Core Processor (Intel lub AMD), OpenGL 1.5 (zalecane 2.0 lub nowsze), DirectX 9.0c lub nowszy, 1GB wolnego miejsca na dysku (na plik wymiany), obsługa protokołu TCP/IP, 2GB pamięci RAM dla systemu 32-bit lub 4GB pamięci RAM dla systemu 64-bit (zalecane 8GB), rozdzielczość ekranu 1280 x 1024, trzy-przyciskowa mysz, przeglądarka do obsługi dokumentów HTML, Internet Explorer 5.5 lub nowszy do obsługi Net View, napęd DVD.

Licencja

Licencja, na jakiej rozpowszechniany jest Autodesk Softimage 2010 to trial. Wersję ewaluacyjną można używać przez 30 dni. Autodesk Softimage 2010 nie jest freeware, bezpłatnie może być jedynie testowany. Autodesk Softimage 2010 - ściągnij i wypróbuj.

Cena

Autodesk Softimage 2010 można zakupić wyłącznie w sieci autoryzowanych sprzedawców. Listę licencjonowanych dealerów można znaleźć na www.autodesk.pl. Koszt to ok. 2,995.00 USD. Zanim kupisz wypróbuj Autodesk Softimage 2010 – pobierz teraz. Wypróbuj Autodesk Softimage 2010 za darmo już teraz. Zapraszamy do naszego działu download, gdzie znajdziesz podobne do Autodesk Softimage 2010 programy. Zapoznaj się z funkcjami Autodesk Softimage 2010 - programu do tworzenia animacji i grafiki trójwymiarowej dla profesjonalistów. Pobierz wersję ewaluacyjną.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Autodesk Softimage 2010Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie