Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Photo Optimizer 2.02

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 9.73 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 703

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Photo Optimizer 2.02

Ashampoo Photo Optimizer jest programem służącym do poprawiania zdjęć zrobionych za pomocą aparatu cyfrowego.

Zdjęcia zoptymalizowane za pomocą Ashampoo Photo Optimizer stają się wyraźniejsze, żywsze i jaśniejsze. Program szczególnie sprawdza się w przypadku zdjęć zrobionych przy złej pogodzie czy niedostatecznym oświetleniu.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 40 dni bezpłatnego używania programu (10 dni bez rejestracji oraz 30 dni po darmowym zarejestrowaniu się).


Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Photo Optimizer 2.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie