Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Photo Optimizer 2.02

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Ashampoo GmbH & Co. KG
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 9.73 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista
Liczba pobrań: 703

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Photo Optimizer 2.02

Ashampoo Photo Optimizer jest programem służącym do poprawiania zdjęć zrobionych za pomocą aparatu cyfrowego.

Zdjęcia zoptymalizowane za pomocą Ashampoo Photo Optimizer stają się wyraźniejsze, żywsze i jaśniejsze. Program szczególnie sprawdza się w przypadku zdjęć zrobionych przy złej pogodzie czy niedostatecznym oświetleniu.

Uwaga!
Wersja Trial pozwala na 40 dni bezpłatnego używania programu (10 dni bez rejestracji oraz 30 dni po darmowym zarejestrowaniu się).


Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Photo Optimizer 2.02Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie