Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Ashampoo Photo Optimizer 5.0.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: ashampoo GmbH
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 20.10.2010
Data modyfikacji: 13.07.2012
Rozmiar: 50 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 517

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Ashampoo Photo Optimizer 5.0.2

Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji. Nie jest co prawda możliwy download tego programu Ashampoo w pełnej wersji, jednak mamy na stronie wersję trial , która pozwoli na używanie go przez dziesięć dni.

Ashampoo Photo Optimizer 4 jest dziecinnie prosty w obsłudze, a ponieważ pełne wydanie aplikacji jest po polsku, może jej używać każdy, niezależnie od znajomości obsługi komputera. Producent zaleca szczególnie poprawianie zdjęć robionych w słabym świetle czy też podczas brzydkiej pogody. Dzięki użyciu tej aplikacji obraz stanie się jaśniejszy, wyraźniejszy, a dodatkowo kolory nabiorą życia. Z pewnością każdy z użytkowników posiada tego typu fotki, wiec warto spróbować. Co jest ważną rzeczą – nie musimy poświe3cac czasu na polepszanie każdego zdjęcia, możemy to zrobić zbiorowo. Jeśli jednak ktoś woli mieć pełną kontrolę nad procesem, może ustawiać parametry każdej fotki – jak jasność, kontrast, itp.)

Program można nabyć zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Może przydać się więc nie tylko w domu, ale firmie, biurze, zakładzie fotograficznym i innych miejscach, gdzie ważne jest osiągniecie dobrych efektów wizualnych. Dlatego polecamy spróbować Ashampoo Photo Optimizer 4 każdemu. Nie kosztuje to ani grosza, a można dzięki temu zobaczyć, jak ulepszyć rodzinne fotki, zdjęcia z wycieczek i tym podobne chwile.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Ashampoo Photo Optimizer 5.0.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie