Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Artweaver 1.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Boris Eyrich
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2011
Rozmiar: 6.37 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Artweaver 1.2

Artweaver 1.2 to aplikacja, dzięki której każdy może odkryć w sobie talent malarski. Jest to mianowicie program służący malowaniu od podstaw, udostępniający realistyczne odpowiedniki prawdziwych narzędzi malarskich. Mamy więc tu kredki, flamastry, pędzle malarskie, węgiel czy też ołówek. Wszystko to sprawia, że Artweaver doskonale nadaje się do nauki cyfrowego malowania grafiki, a ponieważ posiada wsparcie dla obsługi tabletów, można malować w nim niczym na prawdziwym płótnie czy też kartce papieru.

Jeden minus to brak wydania Artweaver pl. Jeśli jednak ktoś zna angielski, nie będzie to dla niego żadnym problemem. Program oferuje bardzo realistyczne farby – poczynając od mieszania farb, po malowanie nimi na powierzchni cyfrowego płótna. Dodatkowo mamy tu pomocne w pracy filtry, a wtyczki jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność programu. Warto dodać, że ma on własny format zapisu gotowych dział – AWD, ale możemy także wyeksportować obrazki do JPEG, BMP, GIF i innych popularnych.

Dostępny na tej stronie do pobrania Artweaver 1.2 posiada także warstwy, które znacznie pomagają w osiągnięciu zamierzonego efektu. Nie jest to do końca profesjonalna aplikacja, jednak jeśli malowanie jest czyjąś pasją i nie ma się ochoty na płacenie majątku za komercyjne aplikacje tego typu, Artweaver 1.2 jest jak znalazł. Takim osobom polecamy download tego programu. Działa on na wszystkich systemach Windows – od XP zaczynając, na Windows 7 kończąc. Polecamy wypróbowanie go w praktyce – nikt nie powinien być rozczarowany efektami jego działania, a zwłaszcza osoby, które chcą stosować go na tablecie.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Artweaver 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie