Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Artweaver 1.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Boris Eyrich
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.03.2011
Rozmiar: 6.37 MB
System operacyjny: Windows 2000, XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 205

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Artweaver 1.2

Artweaver 1.2 to aplikacja, dzięki której każdy może odkryć w sobie talent malarski. Jest to mianowicie program służący malowaniu od podstaw, udostępniający realistyczne odpowiedniki prawdziwych narzędzi malarskich. Mamy więc tu kredki, flamastry, pędzle malarskie, węgiel czy też ołówek. Wszystko to sprawia, że Artweaver doskonale nadaje się do nauki cyfrowego malowania grafiki, a ponieważ posiada wsparcie dla obsługi tabletów, można malować w nim niczym na prawdziwym płótnie czy też kartce papieru.

Jeden minus to brak wydania Artweaver pl. Jeśli jednak ktoś zna angielski, nie będzie to dla niego żadnym problemem. Program oferuje bardzo realistyczne farby – poczynając od mieszania farb, po malowanie nimi na powierzchni cyfrowego płótna. Dodatkowo mamy tu pomocne w pracy filtry, a wtyczki jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność programu. Warto dodać, że ma on własny format zapisu gotowych dział – AWD, ale możemy także wyeksportować obrazki do JPEG, BMP, GIF i innych popularnych.

Dostępny na tej stronie do pobrania Artweaver 1.2 posiada także warstwy, które znacznie pomagają w osiągnięciu zamierzonego efektu. Nie jest to do końca profesjonalna aplikacja, jednak jeśli malowanie jest czyjąś pasją i nie ma się ochoty na płacenie majątku za komercyjne aplikacje tego typu, Artweaver 1.2 jest jak znalazł. Takim osobom polecamy download tego programu. Działa on na wszystkich systemach Windows – od XP zaczynając, na Windows 7 kończąc. Polecamy wypróbowanie go w praktyce – nikt nie powinien być rozczarowany efektami jego działania, a zwłaszcza osoby, które chcą stosować go na tablecie.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Artweaver 1.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie