Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Artweaver 0.5.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Boris Eyrich
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 8.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 774

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Artweaver 0.5.5

Artweaver jest bezpłatnym programem do malowania, funkcjonalnością przypominającym Paint’a.

Program pozwala tworzyć obrazki za pomocą pędzla, pióra, kredki, ołówka, gumki, flamastra, pieczęci i innych narzędzi. Został wyposażony w możliwość pracy na warstwach, różnorodne filtry oraz obsługę przezroczystości i wtyczek, które można pobrać ze strony producenta.
Aplikacja wspiera formaty: AWD (Artweaver), BMP, GIF, JPEG, PCX, TGA, TIFF, PNG.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Artweaver 0.5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie