Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Artweaver 0.5.5

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Boris Eyrich
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 8.8 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003
Liczba pobrań: 774

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Artweaver 0.5.5

Artweaver jest bezpłatnym programem do malowania, funkcjonalnością przypominającym Paint’a.

Program pozwala tworzyć obrazki za pomocą pędzla, pióra, kredki, ołówka, gumki, flamastra, pieczęci i innych narzędzi. Został wyposażony w możliwość pracy na warstwach, różnorodne filtry oraz obsługę przezroczystości i wtyczek, które można pobrać ze strony producenta.
Aplikacja wspiera formaty: AWD (Artweaver), BMP, GIF, JPEG, PCX, TGA, TIFF, PNG.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • LightZone

  W pełni darmowy, oparty na otwartej licencji (open source) program przeznaczony do obróbki i konwersji zdjęć zapisanych w bezstratnym formacie RAW.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Artweaver 0.5.5Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie