Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArtRage 2.5.20

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Ambient Design Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 7.9 MB
System operacyjny: Windows 95, 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 1599

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis ArtRage 2.5.20

ArtRage 2.5.20 to symulator malarski pozwalający uzyskać efekty malowania na płótnie.

Dzięki licznym opcjom – wybór narzędzia do malowania (m. in. pędzel, ołówek, rozpylacz) jego rozmiaru, siły nacisku, prowadzenia linii program pozwala uzyskać interesujące efekty.
Aplikacja jest przy tym prosta w obsłudze, posiada intuicyjny interfejs.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArtRage 2.5.20

dodał: ~dcvb , 14.06.2009

jak moge zrobic karykature na tym programie??

dodał: ~marcinn199 , 28.04.2009

super

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie