Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

ArtRage 4.0

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Ambient Design Ltd.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.03.2013
Rozmiar: 40 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 159

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis ArtRage 4.0

ArtRage Pro to bardzo zaawansowana aplikacjia pozwalające na tworzenie (malowanie) obrazów za pomocą komputera.
W programie znajdziemy pełen zestaw potrzebnych nam przyrządów, takich jak:
pędzel,
kreda,
węgiel,
ołówek
czy pisak.

Program odznacza się bardzo duzym realizem w stosunku do normalnego, manualnego procesu malowania. Można tutaj zauwazyć róznice pomiędzy stylami czy fakturą narzędzi.

ArtRage Pro oferuje również narzedzie reagujące na szybkość ruchu. Dzieki temu możemy uzyskac różne nasycenie barw. Nie zabrakło także funkcji mieszania kolorów.

Dzięki wsparciu obsługi do kilku ekranów jednocześnie, użytkownik jest w stanie malować wielkoformatowe lub panoramiczne dzieła. Rzecz jasna ArtRage Pro obsługuje wiekszośc popularnych tabletów graficznych. Proponowana wersja testowa posiada ograniczenia niektórych funkcjonalności.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Artweaver

  Spolszczenie prostego programu do tworzenia grafiki.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: ArtRage 4.0Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie