Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AlphaButton 2.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Context Graphics
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 290

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AlphaButton 2.2


AlphaButton jest aplikacją służącą do tworzenia grafiki zawierającej tekst, na przykład przycisków, bannerów, tabulatorów.

Program pozwala na szybką realizację pomysłów: pomaga zmieniać wielkość oraz rozmieszczenie tekstu, proponuje liczne, gotowe szablony realistycznego 3D czy efektów cienia. Efekt pracy można obejrzeć we wbudowanej przeglądarce www. Zapis możliwy jest w formatach: PNG, JPEG, GIF.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Photivo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AlphaButton 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie