Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

AlphaButton 2.2

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Context Graphics
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 4.5 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, 2003, NT
Liczba pobrań: 294

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis AlphaButton 2.2


AlphaButton jest aplikacją służącą do tworzenia grafiki zawierającej tekst, na przykład przycisków, bannerów, tabulatorów.

Program pozwala na szybką realizację pomysłów: pomaga zmieniać wielkość oraz rozmieszczenie tekstu, proponuje liczne, gotowe szablony realistycznego 3D czy efektów cienia. Efekt pracy można obejrzeć we wbudowanej przeglądarce www. Zapis możliwy jest w formatach: PNG, JPEG, GIF.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: AlphaButton 2.2Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie