Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Premiere Pro CS4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 09.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4362

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Premiere Pro CS4

Adobe Premiere Pro CS4 to najnowsza odsłona aplikacja, dzięki której możesz zrobić dosłownie wszystko w dziedzinie wideo. W opinii wielu znawców tej dziedziny, jest to w chwili obecnej  najlepszy tego typu program. Czy to prawda? Niektóre jego możliwości poznasz wykonując download Adobe Premiere pro CS4 w wersji testowej.

Aplikacja ta to potężne narzędzie, dające Ci niczym nieograniczone możliwości przy montażu filmów wideo, używaniu efektów, manipulacji obrazem i innych. Pobierz Adobe Premiere i przekonaj się samemu, jak wielkie możliwości daje Ci ten program. W jego olbrzymiej bibliotece zgromadzono biblioteki pozwalające na dokonywanie operacji na każdego rodzaju formacie wideo. Oczywiście Adobe Premiere Pro w tej wersji nie ukaże wszystkiego, lecz liczba dostępnych tu tylko na pokaz opcji jest tak wielka, że można przy tym, programie spędzać długie godziny, co i rusz odkrywając nowe możliwości.

Ta wersja trial Adobe Premiere do pobrania umożliwi Ci również wypróbowanie funkcji przerzucania animacji pomiędzy tym programem, a innym produktem Adobe służącym do tworzenia efektów wideo – After Effects. Dodatkowo będziesz mógł wypróbować takie użyteczne opcje jak eksport pliku na płytę DVD. Ta odsłona programu umożliwia także tworzenie dysków Blu-Ray. Pełna lista możliwych do wykonania operacji znajduje się na oficjalnej stronie programu – możesz też wpisać do wyszukiwarki „Adobe Premiere elements”. Dzięki temu znajdziesz strony poświecone temu narzędziu oraz opinie użytkowników o nim.

Chociaż wydano Adobe Premiere na Mac OS X, to jednak nie zdecydowano się na publikację Adobe Premiere na Linux. Jeśli chodzi natomiast o systemy z rodziny Windows, to aplikacja ta będzie działać na wszystkich aktualnie używanych. Czyli bez problemu uruchomisz Adobe Premiere pod Windows 7, Vista i XP. Niezależnie od tego, czy używasz Adobe Premiere na Vista czy XP, program oferuje takie same możliwości. Przy nowszych systemach operacyjnych są dostępne zarówno 32, jak też i 64-bitowe wersje programu.

W sieci odnajdziesz niejeden darmowy przykład używania Adobe Premiere. Na samej stronie producenta możesz obejrzeć użyteczne tutoriale wideo, które zaprezentują Ci niektóre funkcje programu. Oczywiście dostęp do wersji trial Adobe Premiere jest za darmo, musisz jednak zarejestrować się. To tylko chwila, a dzięki temu będziesz mógł korzystać z wszystkich funkcji strony programu.

Wypada dodać, że Adobe Premiere jest po polsku. Dlatego też nie będzie Ci potrzebne żadne spolszczenie Adobe Premiere. Jeśli będziesz próbować wersji trial, zajrzyj na fora poświęcone montażowi i pracy z plikami wideo – z pewnością znajdziesz niejeden wątek poświęcony temu programowi, gdzie otrzymasz cenne porady i wskazówki. Wydano instrukcje i poradniki dotyczące Adobe Premiere. Niestety, ta literatura poświęcona Adobe Premiere nie jest free. Znajdziesz ją na stronach księgarni internetowych.

Program ten ma zdecydowanie najwięcej opcji od wszystkich wydanych dotąd z serii – np. Adobe Premiere portable. Dlatego też nie ma wersji Adobe Premiere freeware, jednak jeśli chcesz zajmować się zawodowo obróbką klipów wideo lub też masz ochotę na amatorskie montowanie filmów, nie znajdziesz obecnie lepszego narzędzia do produkcji filmów, filmików czy klipów. A jako że wersja testowa jest dostępna za darmo, nie wahaj się, tylko pobierz ją teraz i zobacz, czego możesz dokonać dzięki Adobe Premiere Pro CS4!

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Premiere Pro CS4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie