Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Photoshop Lightroom 2.7

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 11.05.2010
Rozmiar: 203 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 3968

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Photoshop Lightroom 2.7

Zajmujesz się fotografią? Chcesz mieć narzędzie do łatwego selekcjonowania i edycji zdjęć? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje Cię Adobe Photoshop Lightroom 2.7, potężna aplikacja, dzięki której możesz bez problemu skatalogować i porównywać setki zdjęć. Niestety, pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 2.7 nie jest darmowa, możesz jednak ściągnąć trial Adobe Photoshop Lightroom 2.7, który pzowoli Ci przetestować ten program.

Wersja testowa Adobe Photoshop Lightroom 2.7 do pobrania za darmo ukaże Ci wszystkie atuty programu – obsługę dwóch monitorów,  korektę obrazu bez zniekształcania ich przy tym, wygodny interfejs, który ułatwia wizualne porządkowanie zdjęć znajdujących się na różnych partycjach. Wersja full Adobe Photoshop Lightroom 2.7 pozwala także na porządkowanie zdjęć przez słowa kluczowe oraz porównywanie ich dzięki zbliżeniom. Interesują Cię takie funkcje? Jeśli tak, pobierz Adobe Photoshop Lightroom 2.7 w wersji testowej i zobacz, jak będziesz w stanie efektywnie z nich korzystać. Dla Twojej wygody przygotowano opcję własnej konfiguracji interfejsu, dzięki czemu możesz wrzucić do niego tylko naprawdę potrzebne Ci skróty.

Bez problemu uruchomisz Adobe Photoshop Lightroom 2.7 na Windows 7. Tak samo dobrze będzie działać Adobe Photoshop Lightroom 2.7 na Vista. Oczywiście polecamy również zapoznanie się z programem Adobe Photoshop Lightroom 2.7 użytkownikom XP. Niestety, jak na razie nie ma wersji Adobe Photoshop Lightroom 2.7 na Mac. Podobnie na swoją wersję Adobe Photoshop Lightroom 2.7 czeka Linux. Ważne jest to, że wymagania programu nie są zbyt wysokie. Download Adobe Photoshop Lightroom 2.7 w wersji trial pozwoli Ci zobaczyć, jak aplikacja ta sprawdzi się na Twoim sprzęcie. Aż trudno uwierzyć, że tak wszechstronne narzędzi nie wymaga zbyt wiele od komputera. Oczywiście mamy tu także możliwość drukowania fotografii i jest to proces w pełni kontrolowany, a nadto samoczynnie ustawia się ostrość obrazu. Choć Adobe Photoshop Lightroom 2.7 nie jest freeware, to z pewnością żaden wydany na program grosz nie jest marnowany.  Ściągnięcie wersji testowej pozwoli Ci to stwierdzić.

Adobe Photoshop Lightroom 2.7 po polsku współpracuje z wieloma aparatami fotograficznymi (m.in. Canon, Olympus, Panasonic i inne). Jako że jest on cały czas rozbudowywany i aktualizowany, możesz być pewien, iż i Twój sprzęt znajdzie się na liście – o ile jeszcze go tam nie ma. Wersja testowa Adobe Photoshop Lightroom 2.7 za free pozwoli Ci się o tym przekonać.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Photoshop Lightroom 2.7Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie