Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Photoshop Elements 10

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.10.2010
Data modyfikacji: 03.10.2011
Rozmiar: 1.8 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8693

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Photoshop Elements 10

Adobe Photoshop Elements 9 to specjalna wersja programu do tworzenia grafiki rastrowej. Specjalna, bowiem jest sporo tańsza w stosunku do profesjonalnej. Z tą aplikacją edytowanie grafiki staje się naprawdę wspaniała przygodą. Jest możliwy download Adobe Photoshop Elements w wersji testowej – można dzięki temu poznać wszystkie możliwości programu i zdecydować, czy warto wydać pieniądze na pełną wersję. Aby tego dokonać, należy kliknąć w poniższy link. Nastąpi przekierowanie na stronę Adobe, gdzie za pomocą managera można pobrać aplikację. Uprzedzamy jednak od razu, że nie ma Adobe Photoshop Elements 9 po polsku, a do obsługi jest niezbędna znajomość angielskiego w stopniu co najmniej średnim.

A co daje aplikacja? Jest to potężne narzędzie do edycji grafik i zdjęć, dzięki któremu można wykonać niemal wszystko. Liczba funkcji i zaawansowanych narzędzi sięga kilkudziesięciu, zaś w Internecie można znaleźć setki przykładowych, obrobionych w tym programie grafik. Photoshop (pisany czasem niepoprawnie jako „Photo Shop”) to zresztą narzędzie, którego efekty oglądamy co dzień – w prasie czy na stronach internetowych. To edytor grafiki, który sam dla siebie jest klasą i ustanawia nowe standardy w sztuce wizualnej.

Niestety, ten Photoshop nie jest po polsku, można jednak popatrzeć po polskich forach, czy nie zrobiono fanowskiego spolszczenia aplikacji. Doskonałe przykłady użycia aplikacji to kolorowanie starych, czarno-białych fotografii, usuwanie wszelkich mankamentów, wyostrzanie, edycja barw – jednym słowem wszystko. Co ważne, przyjazny użytkownikowi interfejs można bardzo szybko opanować, przez co w krótkim czasie użytkownik poznaje wszystkie funkcje programu.

Warto dodać, że prezentowana tu wersja przeznaczona jest na systemy Windows. Istnieje także wersja pod Mac. Aby pobrać którąkolwiek, należy uzbroić się w długą cierpliwość – wersja PC ma 1,7 GB, zaś Mac – ponad 2 GB.  Warto jednak zaczekać, bowiem program ten pozwala osiągnąć naprawdę wspaniałe efekty. Jak prezentuje się w działaniu – pokazują to grafiki zamieszczone w galerii przy tym opisie. Można także znaleźć w Internecie liczne filmiki pokazujące aplikację w akcji. Najlepiej jednak popróbować jej  możliwości samemu, do czego służy właśnie darmowa wersja testowa. To może być tez początek przygody z profesjonalną obróbką zdjęć!

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Photoshop Elements 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie