Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Photoshop Elements 10

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 18.10.2010
Data modyfikacji: 03.10.2011
Rozmiar: 1.8 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 8689

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Photoshop Elements 10

Adobe Photoshop Elements 9 to specjalna wersja programu do tworzenia grafiki rastrowej. Specjalna, bowiem jest sporo tańsza w stosunku do profesjonalnej. Z tą aplikacją edytowanie grafiki staje się naprawdę wspaniała przygodą. Jest możliwy download Adobe Photoshop Elements w wersji testowej – można dzięki temu poznać wszystkie możliwości programu i zdecydować, czy warto wydać pieniądze na pełną wersję. Aby tego dokonać, należy kliknąć w poniższy link. Nastąpi przekierowanie na stronę Adobe, gdzie za pomocą managera można pobrać aplikację. Uprzedzamy jednak od razu, że nie ma Adobe Photoshop Elements 9 po polsku, a do obsługi jest niezbędna znajomość angielskiego w stopniu co najmniej średnim.

A co daje aplikacja? Jest to potężne narzędzie do edycji grafik i zdjęć, dzięki któremu można wykonać niemal wszystko. Liczba funkcji i zaawansowanych narzędzi sięga kilkudziesięciu, zaś w Internecie można znaleźć setki przykładowych, obrobionych w tym programie grafik. Photoshop (pisany czasem niepoprawnie jako „Photo Shop”) to zresztą narzędzie, którego efekty oglądamy co dzień – w prasie czy na stronach internetowych. To edytor grafiki, który sam dla siebie jest klasą i ustanawia nowe standardy w sztuce wizualnej.

Niestety, ten Photoshop nie jest po polsku, można jednak popatrzeć po polskich forach, czy nie zrobiono fanowskiego spolszczenia aplikacji. Doskonałe przykłady użycia aplikacji to kolorowanie starych, czarno-białych fotografii, usuwanie wszelkich mankamentów, wyostrzanie, edycja barw – jednym słowem wszystko. Co ważne, przyjazny użytkownikowi interfejs można bardzo szybko opanować, przez co w krótkim czasie użytkownik poznaje wszystkie funkcje programu.

Warto dodać, że prezentowana tu wersja przeznaczona jest na systemy Windows. Istnieje także wersja pod Mac. Aby pobrać którąkolwiek, należy uzbroić się w długą cierpliwość – wersja PC ma 1,7 GB, zaś Mac – ponad 2 GB.  Warto jednak zaczekać, bowiem program ten pozwala osiągnąć naprawdę wspaniałe efekty. Jak prezentuje się w działaniu – pokazują to grafiki zamieszczone w galerii przy tym opisie. Można także znaleźć w Internecie liczne filmiki pokazujące aplikację w akcji. Najlepiej jednak popróbować jej  możliwości samemu, do czego służy właśnie darmowa wersja testowa. To może być tez początek przygody z profesjonalną obróbką zdjęć!

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Photoshop Elements 10Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie