Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Photoshop Lightroom 3.6

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 24.06.2010
Data modyfikacji: 14.12.2011
Rozmiar: 237,25 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 18573

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Photoshop Lightroom 3.6

Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie. Dzięki tej aplikacji możliwe staje się też szybkie upublicznienie naszych zdjęć na różnych serwisach internetowych bezpośrednio z pozycji programu, a także dodanie specjalnych znaków wodnych. Każde zdjęcie możemy szczegółowo opisać i dodać do niego różne efekty. Przez dłuższy czas Adobe Photoshop Lightroom 3.6 w full wersji był udostępniany użytkownikom za darmo. Wystarczyło tylko pobrać jego wersję beta i zabrać się do testów. Darmowy Adobe Photoshop Lightroom 3.6 jednak po kilku miesiącach tracił swoje funkcje i nie była możliwa już jego aktualizacja. Oczywiście Adobe Photoshop Lightroom 3.6 nie jest za free, a finalna wersja produktu może ukazać się już niebawem. Nie jest to tani program, ale każdy kto ma styczność z fotografią cyfrową i zajmuje się tym profesjonalnie powinien skorzystać z oferty Adobe.

Jeśli chodzi o inne zmiany w tej części, to pojawiło się sporo opcji edycji zdjęcia – photo editing software, m.in. dodano nowe narzędzie wprowadzania efektu ziarna, a także funkcje związane z winietowaniem. Program działa też znacznie szybciej niż jego poprzednie wersje i nie obciąża już tak bardzo zasobów systemowych. Download Adobe Photoshop Lightroom 3.6 umożliwia również zrealizowanie profesjonalnych pokazów slajdów, z wykorzystaniem muzyki, która może być puszczana w tle. Niestety na razie nie istnieje Adobe Photoshop Lightroom 3.6 po polsku i użytkownicy są skazani na inne wersje językowe, w tym angielską, niemiecką czy hiszpańską. Miejmy nadzieję, że ukarze się chociaż jakieś spolszczenie do Adobe Photoshop Lightroom 3.6, które ułatwi korzystanie z tej aplikacji mniej zaawansowanym adeptom obróbki i zarządzania zdjęć.

Zapraszamy do pobrania i testów wersji trial Adobe Photoshop Lightroom 3.6 dostępnej na pobierz. 

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • FotoMix

  FotoMix 8.7.4 to program, dzięki któremu można w łatwy i prosty sposób dokonywać obróbki zdjęć. Można dzięki niemu wycinać z fotografii wybrane elementy, wykonywać kolaż kilku obrazków, a także zmieniać tło zdjęcia.

 • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

  Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Photoshop Lightroom 3.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie