Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe InDesign CS4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 08.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2245

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe InDesign CS4

Adobe InDesign CS4 to program służący do profesjonalnego projektowania układów publikacji elektronicznych oraz poligraficznych. Aplikacja pozwala tworzyć profesjonalne układy stron, materiały do odtwarzania w środowisku Adobe Flash Player oraz dokumenty PDF. Adobe InDesign  działa po polsku jednak wersja trial nie posiada polskiego menu. Wypróbuj Adobe InDesign – download możliwy jest tylko ze strony producenta po rejestracji.  

Najnowszy Adobe InDesign CS4 jest o wiele szybszy i przyjaźniejszy w obsłudze od poprzednich wersji. Posiada możliwość współpracy z innymi aplikacjami Adobe (np. Photoshop, Illustrator czy InCopy) a to znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Nową funkcją jest także inspekcja wstępna. Informuje ona o problemach mogących wystąpić podczas produkcji i pomaga je rozwiązać. Wypróbuj Adobe InDesign – ściągnij darmowy plik instalacyjny.

Licencja
Adobe InDesign podobnie jak freeware można używać za darmo – jednak tylko przez miesiąc na licencji trial. Adobe InDesign do pobrania jest ze strony producenta po wcześniejszej rejestracji" "adobe.com/cfusion/tdrc/index.cfm?loc=en%5Fgb&product=indesign"

Cena i wersje językowe
Kupując InDesign CS4 w sklepie oficjalnym Adobe, zapłacimy 906 euro (jest to wersja do pobrania, w tej postaci Adobe InDesign nie posiada menu pl). Program w wersji box można kupić  w dobrych sklepach z oprogramowaniem, gdzie ceny kształtują się od 3200 do 3800 PLN. Co ważne, wersja pudełkowa Adobe InDesign dostępna jest po polsku. Zanim kupisz, przetestuj Adobe InDesign -  pobierz darmowy plik trial.

Wymagania systemowe
Systemy, na jakich działa Adobe InDesign: XP i Vista w wersjach 32-bit. Firma Adobe nie podaje informacji na temat kompatybilności Adobe InDesign i Windows 7. Istnieje wersja Adobe InDesign na Mac OS X od 10.4.11 do 10.5.4. Nie ma natomiast wersji Adobe InDesign na Linux.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 1.5 GHz, 512 MB RAM, 1,8 GB wolnego miejsca na dysku twardym na instalację programu, rozdzielczość monitora 1024x768, 16-bitowa karta graficzna, napęd DVD-ROM, dla funkcji multimedialnych - QuickTime 7 oraz łącze internetowe aby korzystać z usług online.

Pobierz próbną wersję Adobe InDesign za darmo. Oprócz Adobe InDesign za free ściągniesz dziesiątki innych programów firmy Adobe z pobierz.pl.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Adobe Photoshop

  Adobe Photoshop CS6 zalicza się do tych programów, których praktycznie nikomu przedstawiać nie trzeba. Od lat wykorzystywany jest niemal wszędzie – w gazetach, magazynach, Internecie i innych mediach.

 • Aperture

  Aperture 3 to jedna z najlepszych aplikacji do obróbki zdjęć na Mac


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe InDesign CS4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie