Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Flash CS6 Professional

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 29.12.2009
Data modyfikacji: 16.10.2012
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 5761

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Flash CS6 Professional

Adobe Flash CS6 Professional to program służący do tworzenia animacji flash. Animacje te otwierane w przeglądarkach przy pomocy wtyczki Adobe Flash Player są wykorzystywane we wszechobecnych  reklamach, prezentacjach, animacjach a także do budowania całych stron www. Adobe Flash CS6 Professional działa po polsku. Wersja ewaluacyjna Adobe Flash CS6 Professional do pobrania po rejestracji na stronach Adobe. Dla programu Adobe Flash CS6 Professional specjalnie spolszczenie nie jest potrzebne, gdyż program działa po polsku. Przetestuj już teraz Adobe Flash CS6 Professional za darmo.

Adobe Flash CS6 Professional, najnowszy z serii, zapewnia tworzenie animacji opartej na obiektach a uchwyty krzywych Beziera ułatwiają kontrolę ruchów. Nowe narzędzia do  przesuwania i obracania 3D pozwalają animować obiekty 2D można w przestrzeni 3D a każdy obiekt można przekształcać lokalnie lub globalnie. Narzędzia Dekoracja i Pędzel rozpylający umożliwiają modelowanie proceduralne. Nowy panel XMP pozwala dodawać metadane do plików SWF. Nowością jest możliwość publikowania w środowisku uruchamiania Adobe AIR, która pozwala tworzyć materiały na pulpit. Wypróbuj Adobe Flash CS6 Professional za free.

Nowością Adobe Flash CS6 Professional pl jest interfejs pakietu Adobe Creative Suite z intuicyjnym dokowaniem paneli i zachowaniami narzędzi znacznie przyspieszającymi pracę. Inną nowinką jest funkcja Szkielet stosowana do kinematyki odwrotnej. Udoskonalony edytor ruchu pozwala ustawiać parametry klatek kluczowych (w tym obrót, rozmiar, skala, pozycja,  filtry). Szybsze wykonanie zadania ułatwia predefiniowane ustawienie ruchów oraz zapamiętywanie własnych ustawień. Wypróbuj Adobe Flash CS6 Professional – ściągnij teraz.

Licencja
Można wypróbować bezpłatnie Adobe Flash CS6 Professional na licencji trial. Licencja wersji ewaluacyjnej jest aktywna przez 30 dni a także wymaga rejestracji na stronie oficjalnej producenta.
adobe.com/pl/products/flash/. Adobe Flash CS6 Professional nie jest freeware – aby używać go bez ograniczeń należy wykupić licencję za ok. 3,5 tys zł.

Wymagania systemowe
Systemy operacyjne Microsoft, na jakich działa Adobe Flash CS6 Professional to Windows 7, Windows XP (z Service Pack 3) i Windows Vista - Home Premium, Business, Ultimate, Enterprise z Service Pack 1.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 1 GHz, 1 GB RAM, 3,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym do instalacji; rozdzielczość ekranu 1024x768, 16-bitowa karta graficzna, napęd DVD-ROM, QuickTime 7.1.2 do funkcji multimedialnych, łącze internetowe do usług online.

Zanim zdecydujesz się na zakup Adobe Flash CS6 Professional pobierz wersję ewaluacyjną za darmo. Oprócz Adobe Flash CS6 Professional w dziale download serwisu pobierz.pl znajdziesz wiele bezpłatnych programów niezbędnych do pracy na komputerze.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Fotosizer

  Ściągnij Fotosizer na swój komputer zupełnie za darmo!

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • Photivo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Flash CS6 ProfessionalAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie