Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Creative Suite 5.5 Design Standard

[ZAPOWIEDŹ]
Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Brak Licencja
Data dodania: 23.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 46

Brak

Opis Adobe Creative Suite 5.5 Design Standard

Adobe Creative Suite 5.5 Standard to podstawowa wersja pakietu CSS, w której skład wchodzą: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat 9, Bridge, Device Central, Version Cue. Adobe Creative Suite 5.5 (pełna wersja) debiutuje 14 kwietnia 2010 a wraz z nią rewolucyjne rozwiązania do pracy z grafiką i publikacją materiałów. Należy wspomnieć, że Adobe Creative Suite 5.5 po polsku będzie dostępny już w chwili premiery. Adobe Creative Suite 5.5 Design Standard to zaawansowane narzędzie do przegotowywania materiałów do publikacji online lub tradycyjnej. Ulepszone narzędzia Adobe Photoshop (doskonałe wybieranie obrazu), udoskonalona edycja Adobe InDesign praz rysowanie z perspektywą w Adobe Illustrator zrewolucjonizują sposób pracy.

Zanim przetestujesz Adobe CSS 5.5.

Adobe Creative Suite 5.5 Standard pozwala szybciej opracowywać niesamowite projekty przeznaczone do druku. Funkcje efektywnego tworzenia układów stron, edytowania obrazów, rysowania wektorowego i produkcji materiałów poligraficznych sprawiają, że praca jest sprawniejsza i łatwiejsza. Nowe funkcje zmieniają pracę artystów – tworzenie skalowalnych kompozycji z zachowaniem szczegółowości naturalnych środków wyrazu, dodawanie efektów malarskich do fotografii oraz malowanie na ekranie przypominający malowanie prawdziwymi pędzlami. Adobe Creative Suite 5 to pakiet, w którym recenzje materiałów opracowywanych przez artystów stanowią część obiegu pracy projektowania, co można uzyskać dzięki CS Review oraz zintegrowanej usłudze online Adobe CS Live. Zanim kupisz Adobe CSS 5.5 – pobierz trial już wkrótce.

Licencja
Adobe Creative Suite 5.5 w wersji trial będzie dostępny po oficjalnej premierze 14 kwietnia 2010. Aby zapoznać się bliżej z Adobe Creative Suite 5 za darmo przejdź na stronę oficjalną Adobe: adobe.com/products/creativesuite//

Cena
Adobe CSS 5.5 full można już zamówić na stronie Adobe w cenie 1,299 USD lub zamówić u jednego z oficjalnych partnerów – listę znajdziesz tutaj: adobe.com/pl/purchase/. Istnieje możliwość aby Adobe Creative Suite 5.5 uzyskać jako download aktualizacji z wersji 4 za 499 USD.

Wymagania systemowe
Można zainstalować Adobe CSS 5.5 na XP z Service Pack 3. Oczywiście Adobe CSS 5.5 i Windows 7 są kompatybilne. Adobe Creative Suite 5.5 działa na Windows Vista Home Premium, Business, Ultimate, i Enterprise z Service Pack 1 (rekomendowany Service Pack 2).  Wersja Adobe CSS 5 na Mac działa z OS X 10.5.7 lub 10.6. Adobe Creative Suite 5 na Linux nie jest dostępny. Adobe CSS 5.5 posiada menu pl.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64, 1 GB RAM, 7,7 GB wolnego miejsca na dysku twardym na instalację oraz dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (nie ma możliwości instalacji na wymiennych urządzeniach magazynujących flash), monitor o rozdzielczości 1024 x 768 z kartą graficzną obsługującą przyspieszanie sprzętowe, standard OpenGL, kolory 16-bitowe i 256 MB VRAM, Stacja dysków DVD-ROM obsługująca dyski dwuwarstwowe. Opcjonalnie: dla funkcji opartych na przyspieszaniu GPU wymagana jest obsługa grafiki w standardach Shader Model 3.0 i OpenGL 2.0; dla Adobe Bridge wymagana jest karta graficzna obsługująca technologię DirectX 9 z 64 MB VRAM; QuickTime 7.6.2; Adobe Flash Player 10; szerokopasmowe połączenie z Internetem.

Już wkrótce kupisz Adobe CSS 5 Standard – nowoczesny pakiet projektowania. Podobne do Adobe Creative Suite 5 pakiety do pobrania z działu Grafika.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Creative Suite 5.5 Design StandardAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie