Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium 5.5 Design Premium

[TYLKO OPIS]
Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 23.04.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium 5.5 Design Premium

Adobe CSS 5.5 full debiutuje 14 kwietnia 2010. Pakiet Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium to jeden z najbardziej zaawansowanych pakietów narzędzi dla projektantów. Pozwala on kreatywnie realizować skomplikowane projekty, pracować z różnymi formatami oraz przygotowywać doskonałe materiały do druku, dla stron internetowych, w zawartości interaktywnej i dla urządzeń przenośnych. Adobe Creative Suite 5.5 Premium został wyposażony w funkcje budowania obrazów i grafiki o rewelacyjnym wyglądzie, przygotowywania nowoczesnych układów stron, tworzenia stron internetowych opartych na standardach, opracowywania elementów interaktywnych bez konieczności pisania kodu oraz uzupełniania układów stron o opcje umożliwiające wyświetlanie na urządzeniach do czytania książek elektronicznych. Adobe Creative Suite 5.5 po polsku jest dostępny.

Najnowszy Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium został wyposażony w nowoczesne narzędzia opracowywania atrakcyjnych kompozycji. Praca z programami Adobe Photoshop Extended, Illustrator i InDesign jest niezwykle wydajna. Adobe Flash Catalyst pozwala tworzyć atrakcyjne, interaktywne zawartości bez znajomości kodu. Nowy Adobe CSS 5.5 Premium posiada nowe, bardziej realistyczne efekty malarskie, płynne malowanie wektorowe, proste wytłoczenia 3D, technologię zaznaczania True Edge, proste zaznaczanie obiektów i wiele innych zaskakujących rozwiązań.

Licencja
Na razie nie wiadomo czy Adobe Creative Suite 5.5 w wersji trial będzie udostępniony. Aby zapoznać się bliżej z Adobe Creative Suite 5.5 za darmo przejdź na stronę oficjalną Adobe.
adobe.com/products/creativesuite

Cena
Adobe CSS 5.5 full można już zamówić na stronie Adobe w cenie 1,899 USD lub u jednego z oficjalnych, polskich partnerów – listę znajdziesz tutaj adobe.com/pl/purchase/. Upgrade z wersji 4 kosztuje 599 USD. Zanim kupisz Adobe Creative Suite 5.5 free download będzie prawdopodobnie możliwy już wkrótce ze strony adobe.com.

Wymagania systemowe
Instalacja Adobe CSS 5 wymaga na XP Service Packa 3. Oczywiście Adobe CSS 5 i Windows 7 są kompatybilne. Adobe Creative Suite 5 działa na Windows Vista Home Premium, Business, Ultimate, i Enterprise z Service Pack 1 (rekomendowany Service Pack 2).  Wersja Adobe CSS 5 na Mac działa z OS X 10.5.7 lub 10.6. Adobe Creative Suite 5 na Linux nie jest dostępny. Cieszy  pojawienie się Adobe CSS 5 w wersji pl już w dniu premiery.

Minimalne wymagania sprzętowe
Adobe Creative Suite 5.5 (pełna wersja) wymaga: procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64, 1 GB RAM, 9,3 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji oraz dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (nie ma możliwości instalacji na wymiennych urządzeniach magazynujących flash), monitor o rozdzielczości 1280 x 800 z kartą graficzną obsługującą przyspieszanie sprzętowe, standard OpenGL, kolory 16-bitowe i 256 MB VRAM, Stacja dysków DVD-ROM obsługująca dyski dwuwarstwowe, środowisko Java 1.5 (32-bitowe) lub 1.6. Opcjonalnie: dla funkcji opartych na przyspieszaniu GPU wymagana jest obsługa grafiki w standardach Shader Model 3.0 i OpenGL 2.0; dla Adobe Bridge wymagana jest karta graficzna obsługująca technologię DirectX 9 z 64 MB VRAM; QuickTime 7.6.2; Adobe Flash Player 10. W Adobe Creative Suite 5 funkcje download wymagają szerokopasmowego połączenia z Internetem.

Gotowy na Adobe Creative Suite 5.5 – najnowocześniejszy pakiet projektowania na rynku? Podobne do Adobe Creative Suite 5.5 pakiety do pobrania z działu Grafika.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Mały Malarz

  Mały Malarz to darmowy, polski program, który stworzony został przede wszystkim z myślą o najmłodszych. Jej główną zaletą jest niezwykle prosty i intuicyjny interfejs, który pomoże puścić wodze fantazji małym artystom.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Creative Suite 5.5 Design Premium 5.5 Design PremiumAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie