Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Creative Suite 4 Design Premium

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.10.2008
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2444

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Creative Suite 4 Design Premium

Pakiet Adobe Creative Suite 4 Design Premium jest najbardziej rozbudowanym zestawem narzędzi do precyzyjnego tworzenia układów stron, uzyskiwania finezyjnych efektów typograficznych, tworzenia obrazów elektronicznych i grafiki wektorowej o niezwykłym wyglądzie, a także opracowywania przyciągających wzrok stron internetowych i rozbudowanych aplikacji interaktywnych.

Obejmuje cały proces produkcji, oferując ujednolicone środowisko tworzenia umożliwiające uzyskanie najwyższej jakości.

Niektóre możliwości programu:


Nowe metody tworzenia
Można tworzyć rozbudowaną, ciekawą zawartość i uzyskiwać efekty, które dotąd były nie do pomyślenia. Dzięki nowym narzędziom do animacji, przetwarzania wideo i projektowania 3D oraz zintegrowanemu środowisku projektowania pomysłowość nie ma ograniczeń.


Uproszczone obiegi pracy
Materiały można efektywnie dostarczać szerokiemu gronu odbiorców w wielu miejscach. Nowe, prostsze sposoby pracy pozwalają wykonywać więcej czynności w krótszym czasie. Talenty artystyczne można wykorzystywać do opracowywania nowej zawartości, którą można dostarczać w kampaniach obejmujących różne nośniki.


Współpraca lokalna i globalna
Interaktywna praca z klientami i współpracownikami jest łatwiejsza dzięki opcjom współużytkowania ekranów i wykonywania aktywnych recenzji — z osobami z pokoju obok lub znajdującymi się w innym miejscu. Liczna społeczność ekspertów firmy Adobe może być pomocna dzięki zawartości technicznej dostępnej online — bezpośrednio w oprogramowaniu do projektowania.

Wymagania systemowe:

    *  Procesor 2 GHz lub szybszy
    * System Microsoft® Windows® XP z dodatkiem Service Pack 2 (zalecany Service Pack 3) lub system Windows Vista® Home Premium, Business, Ultimate lub Enterprise z dodatkiem Service Pack 1 (certyfikacja dla systemu Windows XP edycji 32-bitowej i systemu Windows Vista)
    * Zalecany co najmniej 1 GB pamięci RAM
    * 9,3 GB dostępnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w urządzeniach magazynujących opartych na pamięci flash)
    * Monitor o rozdzielczości 1024x768 (zalecane 1280x800) i 16-bitowa karta graficzna
    * Niektóre funkcje z przyspieszaniem GPU wymagają obsługi grafiki w standardach Shader Model 3.0 i OpenGL 2.0
    * Niektóre funkcje programu Adobe Bridge wymagają, aby karta graficzna obsługiwała technologię DirectX 9 i miała co najmniej 64 MB pamięci VRAM
    * Stacja dysków DVD-ROM
    * W przypadku funkcji multimedialnych oprogramowanie QuickTime 7.4.5
    * Do korzystania z usług w trybie online wymagane szerokopasmowe połączenie z Internetem.

Uwaga!
Po kliknięciu „pobierz” nastąpi przekierowanie na stronę producenta, gdzie, aby pobrać program,  należy podać swój adres e-mail. Wersja Trial pozwala na 30 dni bezpłatnego używania programu.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Ashampoo Photo Optimizer

  Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Funny Photo Maker

  Funny Photo Maker to proste narzędzie do edycji zdjęć, które posiada szereg funkcji pozwalających w łatwy sposób zrobić ciekawy fotomontaż, przerobić grafikę lub poprawić jakość zrobionego zdjęcia.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Creative Suite 4 Design Premium

dodał: gugała , 25.03.2010

cz to jest dobry program

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie