Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe After Effects CS4

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.03.2010
System operacyjny: Windows XP, Vista
Liczba pobrań: 2888

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe After Effects CS4

Adobe After Effects CS4 to program do tworzenia ruchomej grafiki, animacji oraz efektów specjalnych na poziomie profesjonalnym. Dzięki nowoczesnym narzędziom oraz setkom szablonów animacji i efektów, Adobe After Effects CS4 pozwala zrealizować każdy pomysł, jeżeli chodzi o montaż, korektę, czy zastosowanie efektów specjalnych. Adobe After Effects po polsku nie jest dostępny. Wersja próbna Adobe After Effects CS4 jest do pobrania ze strony producenta po wypełnieniu formularza. Wypróbuj Adobe After Effects - pobierz za darmo już teraz.

W najnowszym Adobe After Effects CS4 znajdziemy kilka nowych narzędzi. Pierwszy z nich to Brainstom czyli narzędzie generujące klipy na podstawie podanych parametrów. Opcja Puppet Tool umożliwia nałożenie siatki poligonów na bitmapy, które następnie można by animować jak pacynki. W Adobe After Effects umożliwia download animacji Flash bezpośrednio do animacji oraz projektów z innych programów z serii Adobe CS4, z zachowaniem ich struktur oraz z możliwością edycji. Firma Adobe oferuje dla całej serii CS4 gruntowny program edukacyjny.  Jeśli chcesz zgłębić tajniki programu Adobe After Effects pobierz tutorial, wejdź na forum, przeglądnij ofertę wydawniczą. Adobe oferuje także system szkoleń oraz pomoc techniczną.

Wersje językowe
Adobe After Effects w wersji pl nie jest dostępne. Oferowane wersje językowe to: angielska, niemiecka, japońska, francuska, włoska, hiszpańska i koreańska.

Licencja
Adobe After Effects podobnie jak freeware może być używany za darmo, jednak jest to program rozpowszechniany na licencji trail i po 30 dniach możliwość korzystania z programu zostaje zablokowana. Aby nadal używać Adobe After Effects musisz wykupić klucz rejestracyjny.

Cena
Adobe After Effects za darmo można używać tylko w okresie próbnym. Aby zakupić wersję full można udać się do sklepu oficjalnego Adobe, gdzie Adobe After Effects kosztuje 1,330 Euro lub do każdego profesjonalnego sklepu z oprogramowaniem komputerowym, gdzie ceny wahają się od 3,800 do 5,200 PLN. Zanim kupisz – wypróbuj Adobe After Effects za free.

Minimalne wymagania sprzętowe
Procesor 1,5 GHz lub szybszy, 2 GB pamięci RAM, 1,3 GB wolnego miejsca na dysku twardym na instalację oraz kolejne 2 GB miejsca na dodatki, rozdzielczość ekranu 1280x900, karta graficzna zgodna ze standardem OpenGL 2.0, napęd DVD-ROM, QuickTime 7.4.5, łącze internetowe do korzystania z usług online.

Wymagania systemowe
Adobe After Effects działa na Windows XP z Service Pack 3 oraz Windows Vista Home Premium, Business, Ultimate albo Enterprise z Service Pack 1. Adobe After Effects działa na Vista w wersji 32- i 64-bitowej.  Firma Adobe nie podaje informacji na temat kompatybilności Adobe After Effects z Windows 7. Można natomiast pobrać Adobe After Effects na Mac. Nie udostępniono Adobe After Effects na Linux.

Przetestuj Adobe After Effects – darmowy okres próbny pozwoli ci poznać jego zalety.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Photobie

  Photobie 7.2.1 to program do tworzenia ram do obrazów. Aplikacja posiada także inne możliwości, jak na przykład retuszowanie fotografii oraz edycję zdjęć. Posiada on wiele ciekawych funkcji, które możesz sprawdzić samemu.

 • Adobe Illustrator

  Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje.

 • Photo Collage Max

  Pobierz bezpłatnie Photo Collage Max i twórz oryginalne kartki z życzeniami, kalendarze i kolaże ulubionych fotografii.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe After Effects CS4Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie