Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

RasterVect 19.6

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: RasterVect Software
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 27.03.2013
Data modyfikacji: 03.06.2013
Rozmiar: 23 MB
System operacyjny: Windows 98, ME, 2000, XP, Vista, NT, 7, 8
Liczba pobrań: 90

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis RasterVect 19.6

Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

Ta rozbudowana aplikacja daje użytkownikowi wiele możliwości oferując różnorodne narzędzia i funkcje, dzięki którym w prosty sposób można ingerować w praces transformacji. Wykorzystując RasterVect możemy przekonwertować grafikę na najwygodniejszy dla nas format, który znajduje się na liście programu CAD (EPS, DXF, WMF, AI czy EMF).

Iterfejs RasterVact nawiązuje do innych popularnych programów graficznych dzięki czemu jest przyjemny w obsłudze. Użytkownik na do wyboru dwa tryby pracy: normalny oraz zaawansowany, który posiada dodadkowe funkcje i komendy umożliwiające np. przetwarzanie wsadowe grafiki.

 Prezentowana aplikacja może pochwalić się obsługą szeregu formatów. Poniżej znajdziecie te najważniejsze: 
- JPEG (wszystkie odmiany),
- JPEG2000 (JP2, JPC, J2K),
- TIFF,
- FAX,
- PNG.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Adobe Photoshop Lightroom

  Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

 • Photivo

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Hippo Animator

  Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

 • Machinery HDR Effects

  Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: RasterVect 19.6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie