Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photivo 2014

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Photivo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.01.2015
Rozmiar: 11.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 99

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photivo 2014

Photivo to darmowy program graficzny, który stanowi niezwykle interesującą alternatywę dla często bardzo drogiej konkurencji. Dzięki niemu możemy poddać obróbce kolorystycznej zrobione przez nas zdjęcia. Całość współpracuje z takimi plikami, jak JPG, TIFF, BMP oraz RAW. Warto dodać, że twórcy zadbali o to, by bitmapy o głębi kolorów na poziomie 8 bitów/kanał edytowane były z precyzją 16 bitów/kanał. Kolejna zaleta, za którą użytkownicy doceniają prezentowany program to bardzo dobry algorytm pozwalający na usuwanie wszelkich szumów ze zdjęcia.

Jeśli chodzi o obróbkę oraz efekty - mamy dostęp do naprawdę bogatego zasobnika narzędzi. Same efekty dzielą się na takie, które nakładać możemy osobno na cienie, światła oraz tony średnie, co czyni Photivo jednym z lepszych tego rodzaju narzędzi na rynku. Niestety Photivo nie jest dostępny w polskiej wersji językowej. Niemniej jednak wystarczy kilka prób obróbki zdjęcia, by zapoznać się z podstawowymi jego funkcjami. Polecamy zarówno profesjonalnym fotografikom, jak i do użytku domowego.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Photo Lab

  Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photivo 2014Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie