Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Photivo 2014

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Photivo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.01.2015
Rozmiar: 11.8 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 100

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Photivo 2014

Photivo to darmowy program graficzny, który stanowi niezwykle interesującą alternatywę dla często bardzo drogiej konkurencji. Dzięki niemu możemy poddać obróbce kolorystycznej zrobione przez nas zdjęcia. Całość współpracuje z takimi plikami, jak JPG, TIFF, BMP oraz RAW. Warto dodać, że twórcy zadbali o to, by bitmapy o głębi kolorów na poziomie 8 bitów/kanał edytowane były z precyzją 16 bitów/kanał. Kolejna zaleta, za którą użytkownicy doceniają prezentowany program to bardzo dobry algorytm pozwalający na usuwanie wszelkich szumów ze zdjęcia.

Jeśli chodzi o obróbkę oraz efekty - mamy dostęp do naprawdę bogatego zasobnika narzędzi. Same efekty dzielą się na takie, które nakładać możemy osobno na cienie, światła oraz tony średnie, co czyni Photivo jednym z lepszych tego rodzaju narzędzi na rynku. Niestety Photivo nie jest dostępny w polskiej wersji językowej. Niemniej jednak wystarczy kilka prób obróbki zdjęcia, by zapoznać się z podstawowymi jego funkcjami. Polecamy zarówno profesjonalnym fotografikom, jak i do użytku domowego.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • StudioLine Photo Basic

  Najnowsza wersja darmowego programu służącego przede wszystkim do przeglądania i katalogowanie zdjęć. StudioLine Photo Basic 4.0 oferuje wszystkie najważniejsze funkcjonalności, które tego typu pakiet posiadać powinien, a do tego jest niezwykle prosty w obsłudze i może pochwalić się ergonomicznym menu.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • Inkscape

  Dostępny do pobrania Inkscape 0.48 to aplikacja stworzona do pracy z grafiką wektorową. Opiera się na SVG, czyli formacie stworzonym przez W3C, który jest standardem w tego typu pracach.

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Photivo 2014Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie