Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Machinery HDR Effects 2.9

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Maszyneria
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.01.2015
Rozmiar: 19.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 64

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Machinery HDR Effects 2.9

Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging). Umożliwia w prosty sposób przerobienie zwykłych zdjęć, w takie które prezentują się dużo ciekawiej (wyostrzone krawędzie, doskonale nasycone kolory, ogromna rozpiętość tonalna). Warto dodać, że fotografię HDR możemy stworzyć tutaj wykorzystując już zaledwie jedno "zwykłe" zdjęcie. Najlepszy efekt uzyskamy jednak stosując kilka (wystarczą trzy) zdjęcia tego samego obiektu. Tutaj jednak trzeba pamiętać, że zdjęcia muszą być wykonana z tej samej pozycji (najlepiej przy użyciu statywu) oraz z wykorzystaniem różnych ustawień ekspozycji.

Program Machinery HDR Effects dzięki polskiemu menu jest dość prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy fotograficznej do uzyskania pożądanych efektów. W wersji testowej producenci ograniczyli kilka funkcjonalności. Zdjęcia możemy zapisywać wyłącznie w oryginalnym rozmiarze oraz do 16-bitowego formatu TIFF. TRIAL umożliwia na korzystanie z programu przez okres 45 dni od instalacji.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

  • Hippo Animator

    Jeśli potrzebujesz zrobić animację na stronę internetową pobierz Hippo Animator zupełnie za darmo!

  • CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

    Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5.

  • Ashampoo Photo Optimizer

    Ashampoo Photo Optimizer 4 to narzędzie, dzięki któremu możemy znacznie poprawić jakość grafik i zdjęć. Przyda się ono zarówno profesjonalnym fotografom, jak i każdemu, kto chciałby nieco podrasować zdjęcia z prywatnej kolekcji.

  • Adobe Photoshop Lightroom

    Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to profesjonalne narzędzie do zarządzania i obróbki fotografii cyfrowych, które oferuje ogromną liczbę opcji i wysoką wydajność pracy. Pełna wersja Adobe Photoshop Lightroom 3.6 to możliwość katalogowania tysięcy zdjęć i ich dowolne klasyfikowanie.

  • Photo Lab

    Photo Lab jest aplikacją służącą do edycji grafiki. Możliwości programu w stosunku do jego wielkości są znaczne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Machinery HDR Effects 2.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie