Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Machinery HDR Effects 2.9

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Maszyneria
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.01.2015
Rozmiar: 19.0 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 67

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Machinery HDR Effects 2.9

Machinery HDR Effects to polski program graficzny, który służy przede wszystkim do tworzenia fotografii HDR (High dynamic range imaging). Umożliwia w prosty sposób przerobienie zwykłych zdjęć, w takie które prezentują się dużo ciekawiej (wyostrzone krawędzie, doskonale nasycone kolory, ogromna rozpiętość tonalna). Warto dodać, że fotografię HDR możemy stworzyć tutaj wykorzystując już zaledwie jedno "zwykłe" zdjęcie. Najlepszy efekt uzyskamy jednak stosując kilka (wystarczą trzy) zdjęcia tego samego obiektu. Tutaj jednak trzeba pamiętać, że zdjęcia muszą być wykonana z tej samej pozycji (najlepiej przy użyciu statywu) oraz z wykorzystaniem różnych ustawień ekspozycji.

Program Machinery HDR Effects dzięki polskiemu menu jest dość prosty w obsłudze i nie wymaga specjalistycznej wiedzy fotograficznej do uzyskania pożądanych efektów. W wersji testowej producenci ograniczyli kilka funkcjonalności. Zdjęcia możemy zapisywać wyłącznie w oryginalnym rozmiarze oraz do 16-bitowego formatu TIFF. TRIAL umożliwia na korzystanie z programu przez okres 45 dni od instalacji.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • ImageTasks

  ImageTasks to aplikacja, której zadaniem jest pomoc w zbiorczym obrabianiu grafiki. Możemy więc dzięki niej dokonać takich czynności jak masowa zmiana rozmiaru, masowe dodawanie znaków wodnych do grafik.

 • Pixlr

  Pixlr to darmowa, internetowa aplikacja do edytowania zdjęć. Przypomina ona nieco Phoptoshopa, jednak w przeciwieństwie do niego jest całkowicie darmowa i nie wymaga nawet od użytkowników rejestracji.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Expression Blend

  Expression Blend 4 to narzędzie, które zainteresuje wszystkich użytkowników tworzących witryny internetowe. Można dzięki niemu projektować ich design oraz zawartość graficzną, czyli na przykład zaprojektować cieszący oko interfejs.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Machinery HDR Effects 2.9Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie