Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Funny Photo Maker 2.30

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: AnvSoft Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Rozmiar: 45MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 149

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Funny Photo Maker 2.30

Chciałbyś w ciekawy, czasem śmieszy sposób przerobić kilka zrobionych przez siebie zdjęć? Z programem Funny Photo Maker będzie to niezwykle proste i przyjemne. Nie musisz znać się na obsłudze skomplikowanych programów graficznych, by uzyskać ciekawe efekty. Dzięki Funny Photo Maker możliwe jest tworzenie fotomontaży, nakładanie efektów, poprawa jakości, kontrastu, ostrości, itd. Aplikacja posiada zaimplementowanych kilkadziesiąt szablonów, które można wykorzystać do stworzenia własnego projektu. Poza wspomnianymi wcześniej funkcjami, ze zrobionych przez nas zdjęć możemy także stworzyć ciekawy kalendarz, kartkę okolicznościową lub szereg śmiesznych grafik. Na koniec dość ważna informacja - program współpracuje tylko z trzema formatami plików graficznych: BMP, JPG oraz PNG.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • FotoMorph

  FotoMorph jest interesującą aplikacją, która z pewnością przyda się na każdym komputerze, a zwłaszcza tych użytkowników, którzy lubią dokonywać obróbki zdjęć. Program ten służy do morfingu, czyli płynnej zmiany jednego zdjęcia w drugie.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.

 • ArtRage

  ArtRage Pro to bardzo zaawansowane narzędzie pozwalające na malowanie obrazów za pomocą komputera.

 • Capture One PRO

  Capture One PRO to świetne narzędzie do profesjonalnej obróbki plików w formacie RAW, oferujące mnóstwo przydatnych funkcji.

 • Speedy Painter

  Speedy Painter - prosty w uzyciu, całkowicie darmowy edytor graficzny, który niewymaga instalacji.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Funny Photo Maker 2.30Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie