Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Funny Photo Maker 2.30

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: AnvSoft Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 28.03.2013
Rozmiar: 45MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7, 8
Liczba pobrań: 148

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Funny Photo Maker 2.30

Chciałbyś w ciekawy, czasem śmieszy sposób przerobić kilka zrobionych przez siebie zdjęć? Z programem Funny Photo Maker będzie to niezwykle proste i przyjemne. Nie musisz znać się na obsłudze skomplikowanych programów graficznych, by uzyskać ciekawe efekty. Dzięki Funny Photo Maker możliwe jest tworzenie fotomontaży, nakładanie efektów, poprawa jakości, kontrastu, ostrości, itd. Aplikacja posiada zaimplementowanych kilkadziesiąt szablonów, które można wykorzystać do stworzenia własnego projektu. Poza wspomnianymi wcześniej funkcjami, ze zrobionych przez nas zdjęć możemy także stworzyć ciekawy kalendarz, kartkę okolicznościową lub szereg śmiesznych grafik. Na koniec dość ważna informacja - program współpracuje tylko z trzema formatami plików graficznych: BMP, JPG oraz PNG.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Paint.NET

  Paint.NET jest programem służącym do prostej obróbki grafiki.

 • Photomatix

  Photomatix Pro 4 to aplikacja przeznaczona do tworzenia grafik o dużej rozpiętości tonalnej przy użyciu HDR – technologii High Dynamic Range. Z pewnością zainteresuje to każdego profesjonalnego grafika.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Face Off Max

  Face off Max to aplikacja przeznaczona do podmiany twarzy na wybranej fotografii.

 • Corel Painter

  Corel Painter 12 to zaawansowana aplikacja stworzona z myślą o prawdziwych artystach, którzy chcą stworzyć wirtualne dzieła sztuki, przy wykorzystaniu najnowszych technologii.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Funny Photo Maker 2.30Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie