Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Corel Corporation
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.05.2010
Rozmiar: 560 MB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 908

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis CorelDRAW Graphics Suite X5 PL

Gdy mówimy lub myślimy o programach graficznych, z pewnością wielu osobom przychodzi na myśl marka Corel. Jest wiele świetnych programów tej marki, zaś jednym z nich jest wydany po polsku CorelDRAW Graphics Suite X5. To wspaniałe narzędzie do tworzenia realistycznych oraz zabawnych grafik. Oczywiście nie ma wersji CorelDRAW Graphics Suite X5 za darmo, ale możesz przetestować program w wersji próbnej. I jeśli zajmujesz się grafika – naprawdę warto.

Wersja próbna CorelDRAW Graphics Suite X5 jest do pobrania ze strony producenta. Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się. Oczywiście nie kosztuje to ani grosza. Dopiero po rejestracji będzie możliwy download CorelDRAW Graphics Suite X5 w wersji pokazowej. Pozwoli Ci ona na przetestowanie wspaniałych możliwości aplikacji. Jest to rzecz stworzona przez profesjonalistów, więc bądź pewien, że dzięki niej zrealizujesz wszystko, co CI tylko do głowy przyjdzie. Pobierz CorelDRAW Graphics Suite X5, a przekonasz się, jak świetne może być tworzenie grafik.

Zarówno wersja testowa, jak i pełna wersja CorelDRAW Graphics Suite X5 są w naszym języku. Dlatego też będziesz mógł ocenić spolszczenie CorelDRAW Graphics Suite X5 – czyli czy wszystkie instrukcje są zrozumiałem, pomoc podręczna wyjaśnia w przystępny sposób problem, itp. Jeśli po testowaniu zdecydujesz się na zakup produktu, będziesz pewien, że otrzymasz w nim to samo. Wersja trail CorelDRAW Graphics Suite X5 jest także wykonana po polsku.

Aplikacja ta również pozwala na tworzenie stron, przygotowanie animacji oraz edytowanie zdjęć. Doświadczysz jej możliwości, pobierając CorelDRAW Graphics Suite X5 za free. Z pewnością zaskoczy Cię mnóstwem opcji i możliwych do osiągnięcia efektów. Program doskonale działa z najnowszymi i starszymi systemami Windows. Możesz więc korzystać z CorelDRAW Graphics Suite X5 na Windows 7. Nie będzie też problemów z CorelDRAW Graphics Suite X5 na Vista, a taskże nie spodziewaj się ich używając CorelDRAW Graphics Suite X5 na XP.

Jeśli jednak masz wątpliwości, pobierz darmowy test CorelDRAW Graphics Suite X5 i zobacz w praktyce, jak działa program. Jego pełną wersję możesz zamówić zarówno w wersji pudełkowej, jak elektronicznej. Cena wersji full CorelDRAW Graphics Suite X5 to 636 Euro (cena na maj 2010). Czy program wart jest tych pieniędzy? Sprawdź to! Wersja demonstarcyjna CorelDRAW Graphics Suite X5 pl czeka na Ciebie!

Niestety, nie ma wersji CorelDRAW Graphics Suite X5 na Linux. Jak na razie nie planuje ise także edycji CorelDRAW Graphics Suite X5 na Mac.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Chasys Draw IES

  Chasys Draw IES to bogaty i funkcjonalny pakiet do tworzenia oraz edycji grafiki rastrowej z użyciem mechanizmu warstw.

 • GIMP

  Darmowy program, który jest udaną alternatywą dla Adobe Photoshop oraz Corel Photopaint. Ceniony przez użytkowników Linuxa staje się coraz popularniejsza wśród zwolenników Windowsa

 • Magix Photo Designer

  Magix Photo Designer 7 to dość rozbudowana aplikacja, która pomoże każdemu użytkownikowi w edytowaniu zdjęć. Została ona stworzona w ten sposób, aby służyć zarówno do prostych czynności, jak i też skomplikowanych operacji.

 • Bannershop GIF Animator

  Bannershop GIF Animator jest programem umożliwiającym tworzenie oraz kompresję banerów, przycisków oraz animowanych gifów.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: CorelDRAW Graphics Suite X5 PLAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie