Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Illustrator CS6

Kategoria: Edycja i tworzenie grafiki
Producent: Adobe Systems Inc.
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 22.12.2010
Data modyfikacji: 08.05.2012
Rozmiar: 1.32 GB
System operacyjny: Windows XP, Vista, 7
Liczba pobrań: 4140

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Adobe Illustrator CS6

Adobe Illustrator CS6 to program, który doskonale kojarzą wszyscy graficy. Jest to bowiem potężne narzędzie do edycji grafiki wektorowej, dzięki któremu można wykonywać wspaniałe lustracje. Mamy tu szereg użytecznych funkcji, które przydadzą się każdemu grafikowi do realizacji zamierzeń – poczynając od opcji samodzielnego tworzenia pędzli, poprzez rysowanie z zachowaniem perspektywy, po zmianę kolorystyki przy zachowaniu proporcji kolorów w projekcie. Adobe Illustrator CS6 nie jest aplikacją darmową, jednak istnieje możliwość przetestowania jej w wersji demonstracyjnej. Wystarczy kliknąć na link poniżej, aby pobrać darmowy manager ściągania programu. Po jego instalacji rozpocznie się download Adobe Illustrtaor na twardy dysk.

To wydanie aplikacji preferuje w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika. Dzięki tej wygodnej opcji można rozmieścić w żądany sposób wszystkie potrzebne rzeczy – a każdy sam będzie wiedzieć najlepiej, co najczęściej przyda mu się pod ręką. Wypada zauważyć, że choć w pełnym wydaniu Adobe Illustrator CS6 jest pl, to jednak wersja pokazowa dostępna jest wyłącznie w języku angielskim. A co będziemy mieli okazję przetestować? Znajdziemy tu między innymi funkcję pozwalającą na intuicyjne łączenie, edytowanie i wypełnianie kształtów bezpośrednio na obszarze roboczym, możliwość eksportu grafiki do formatu SVG i SVG-t, a także zaawansowaną typografię i możliwość tworzenia plików PDF.

Jeśli komuś spodoba się ten program, może nabyć jego pełną wersję od sprzedawców internetowych. Cena Adobe Illustrator nie jest mała – to wydatek co najmniej 2 500 złotych, jednak profesjonalny grafik z pewnością szybko odbije sobie koszty tego zakupu, zaś wersja demonstracyjna pozwoli poznać możliwości aplikacji jeszcze przed wydaniem na nią pieniędzy.

Podobne Edycja i tworzenie grafiki

 • Fotor

  Pobierz zupełnie za darmo Fotor i edytuj swoje zdjęcia na miliony sposobów!

 • Pinta 0.7

  Pinta 0.7 to niewielki programik do obróbki grafiki, który nadaje się idealnie do niewielkich edycji zdjęć. Nie jest to duże narzędzie, ale dla potrzeb przeciętnego użytkownika nadaje się w sam raz.

 • RasterVect

  Jeżeli potrzebujesz rozbudowanego programu do konwersji grafiki rastrowej na wektorową to RasterVect na pewno spełni Twoje oczekiwania.

 • Sumo Paint

  Sumo Paint to aplikacja przeznaczona do edycji zdjęć i grafiki. Co jednak wyróżnia ją od innych, to fakt, że nie musimy jej nigdzie instalować. Nie jest potrzebny nawet download Sumo Paint, bowiem program działa jedynie w wersji online.

 • Photivo


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Illustrator CS6Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ

Kategorie